Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu"

Forum » Motokraina.pl » Powitalnia - tutaj się przedstawiamy

« poprzednia   1 2 3 4 5 6 7 8 9 1095 96  następna »

Przewiń na dół
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 31 października 2009 o 8:02


Tutaj jest miejsce gdzie należy się przywitać i napisać kilka słów o sobie ;)
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 31 października 2009 o 8:14


No to ja zacznę żeby dać dobry przykład heh, Witam wszystkich!
Mieszkam we Wrocławiu, oprócz koni mechanicznych lubię też takie zwykłe.
A poza tym jestem informatykiem i założycielem tego całego bałaganu ;]
Motocykle
Felicytka
Postów: 4
Skąd: Warszawa
Wysłana - 31 października 2009 o 9:49


Witam nazywam się Magda piję od czterdziestu lat... yyy sorry to nie ten portal... to jeszcze raz. Cze nazywam się Magda nie jeżdżę na motorach, ale uwielbiam patrzeć na motocyklistów ;)
Zajmuję się szeroko pojętą twórczością piszę opowiadania fantastyczne i fantasy, robię czasem fotomontaże i zdjęcia a nawet (!) rysuję. Nie to żeby zaraz jak Michał Anioł, ale zawsze to jakaś TFUrczość ;)
Pozdrawiam wszystkich w marę swojej skromnej wiedzy i możliwości z przyjemnością włączę się do dyskusji.
Motocykle
Basia
Postów: 20
Skąd: Jaworzno
Wysłana - 31 października 2009 o 9:58


A ja skromnie, Basia jestem, mieszkam w Jaworznie. Od sierpnia 2007 mężatka, od grudnia 2007 mama. Własnego motora nie posiadam i nigdy nie miałam, swego czasu zakochana byłam w jednym motocykliście i fascynacja pozostała mi do teraz. Fajnie będzie poczytać, pooglądać, móc poznać innych fascynatów.
Brak zdjęcia
Młody96
Postów: 1
Wysłana - 31 października 2009 o 20:01


Jestem Mateusz,mieszkam w okolicy rzeszowa.Mam 14 lat.Jezdze skuterem na ktorego uprawnienia mam od maja tego roku.Do przeczytania na forum:)
Motocykle
krzysiek
Postów: 28
Skąd: Olesno
Wysłana - 1 listopada 2009 o 9:02


Ja Krzysiek , jeżdżę na ER 5 od tego roku . Mieszkam w Opolu.
Motocykle
Junior
Postów: 293
Skąd: Kalisz
Wysłana - 2 listopada 2009 o 8:25


czesc, adam, narazie nie mam moto może w przyszłym sezonie
jak byscie szukali moda to sie pisze
pozdrawiam
Brak zdjęcia
GrzesiekM
Postów: 81
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłana - 2 listopada 2009 o 9:15


Grzesiek, 25 lat, specjalista ds. handlu. Mieszkam w Bielsku Podlaskim. Poprzedni sezon przejeździłem na Kawasaki VN 1500, na czym będę śmigał w przyszłym sezonie to się jeszcze okaże.
Brak zdjęcia
Marceli
Postów: 2
Wysłana - 3 listopada 2009 o 15:06


Marcel, stary wyjadacz ;) hanys z krwi i kości, od lat zakochany w motocyklach
Brak zdjęcia
grzesiek
Postów: 1
Wysłana - 4 listopada 2009 o 18:19


Siema, nazywam sie Grzesiek, mam 17 lat, mieszkam w okolicach Białegostoku, od 4 lat jeżdżę yamahą tzr 50.
Motocykle
Franki
Postów: 5
Wysłana - 7 listopada 2009 o 14:11


Czesc mam na imie Pawel ma 19 lat jestem milosnikiem motocyklowego swiat sam jezdilem na cagivie mito 125 ale wole takie spokojne pojazdy typu skutery itp
Motocykle
Zelda
Postów: 4
Wysłana - 11 listopada 2009 o 20:30


Ajo! Jestem Zelda, kandydatka na studentkę ASP, maturzystka, dumna mieszkanka Poznania. Prawo jazdy jedynie na rower na razie. Od dawna zakochana w starych motocyklach. Planuje zakup jakiegoś na przyszły rok, na razie nie ma obranego numeru ale nie ukrywa, że kocha junaki. W motocyklowym temacie jeszczem intensywnie zielona, ale mam nadzieję, że ten portalik pomoże mi wiedzę rozwinąć. Pozdrawiam wszystkich, witam i dzień dobry.
Motocykle
diabelek669
Postów: 14
Skąd: Wisznia Mała
Wysłana - 11 listopada 2009 o 22:49


Witam na imie nie ksywka Diabel mieszkam kolo Wrocka tj.Wisznia Mala jezdze kawasaki zx 6 rr 636/04 nie pytajcie jaki jestem bo sam nie wiem pozdro !!!!!!
Motocykle
vojtek
Postów: 26
Skąd: Warszawa
Wysłana - 11 listopada 2009 o 23:20


Siema wszystkim, Wojtek z tej strony, jestem z Roztocza, dokładnie mała miejscowość Siedliska, pracuje w Warszawie, moto to czarna Ninja ZX6R z '96r. Lewa w górę i do zobaczenia na wiosnę na drodze:)
Motocykle
Gregor
Postów: 2
Wysłana - 12 listopada 2009 o 12:41


witam wszystkich, jestem z wawy i jeżdżę wsk-ą :)
gregor
Motocykle
Czester
Postów: 31
Wysłana - 13 listopada 2009 o 5:39


Witam!
Zwą mnie Czester, mam 28 lat i jestem z Suwałk. Moja przygoda z dwoma kółkami napędzanymi silnikiem spalinowym zaczęła się w wieku 11 lat od poczciwego Ogara 205, na którym zdobywałem pierwsze szlify (w dosłownym tego słowa znaczeniu) na polnych wiejskich drogach. Była też WSK 125 oraz MZ ETZ 250 (ech... dawne czasy, które wspominam z sentymentem). Później przesiadka na auto i przez kilka lat sporadyczne wypady nad jezioro starą WSK i przejażdżki sprzętami kolegów. Aż w końcu postanowiłem to zmienić i wczesną wiosną tego roku odkupiłem od kolegi Bandita, na którym przelatałem szczęśliwie (poza małym szlifem) cały tegoroczny sezon i na jego koniec Bandit zmienił właściciela. Obecnie jestem na etapie poszukiwania kolejnej maszyny ale mam na to duuuużo czasu bo do wiosny daleko :)
Brak zdjęcia
Natka
Wysłana - 15 listopada 2009 o 20:13


Witam!
W gronie motocyklowym wszyscy znają mnie z xywki - jestem natka :-) Moja przygoda z motocyklami zaczęła się w grudniu 2008 roku tudzież zakupiłam moją piękną, wiśniową Hondę CB500 :-) Praktycznie cały sezon spędziłam w siodle (na całe szczęście mam bardzo wygodne). Fascynacja motocyklami była od zawsze, tak więc było pewne, że prędzej czy później i ja będę "latać". Mam 22latka, stanu wolnego - nie poszukującego, miasto Wrocław :-) Co by tu jeszcze napisać... Znalazłam się tutaj po zapoznaniu Sława (pozdro ;-) Jestem okropną gadułą więc pewnie niedługo znajdzie się multum moich komentarzy ;-D Miło mi was poznać i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie nabijemy trochę km :-)
Motocykle
SurówaHD
Postów: 4
Skąd: Wrocław
Wysłana - 18 listopada 2009 o 8:04


Hej.. miło zawitać miedzy Wami.. !!!! cos o mnie.. fanatyk, miłośnik, etc... Pochodze z okolic Wrocławia.... POZDRÓWKA dla Wszystkich
Motocykle
Sito
Postów: 27
Wysłana - 18 listopada 2009 o 13:39


Witam Wszystkich :) Motoryzacja a mianowicie zamiłowanie do motocykli to coś co pociąga mnie najbardziej :) Myślę że właśnie dlatego trafiłem na to forum :)
Motocykle
Koziołek
Postów: 22
Skąd: Wrocław
Wysłana - 18 listopada 2009 o 18:43


Witam wszystkich, mam 21 lat, aktualnie studiuje na polibudzie we wrocku, interesuje się motocyklami, na razie jestem w trakcie restaurowania wski;)

« poprzednia   1 2 3 4 5 6 7 8 9 1095 96  następna »

Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Zloty w kalendarzu
Limit zdjęć
Nowy kalendarz imprez!

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu