Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jestem stary niedołężny, ale motor mam potężny"

Forum » Przydatne informacje » Upadłość przedsiębiorcy

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
hps
Postów: 60
Wysłana - 24 marca 2023 o 10:24


Mam pytanie..
Składam wniosek o upadłość od tego dnia nie mogę prowadzić działalności?
Co dzieje się z moim majątkiem? Mam maszyny i samochody dodatkowo Mam maszynę i samochod w leasing. Co sie z tym dtanid kiedy wkracza komornik ??
Mam w przeciągu 5 lat do zwrotu z kaucji ponad 100tys z inwestycji co się z tym stanie??
Z mężem Mam rozdzielczość.
Brak zdjęcia
tarczyk
Postów: 117
Wysłana - 24 marca 2023 o 10:46


Należy zakończyć prowadzenie działalności najpóźniej dzień przed złożeniem wniosku o upadłość. Poza tym majątek będzie wchodził do masy upadłości i syndyk go sprzeda, a środki zaspokoją wierzycieli i koszty postępowania. Gdy jest ogłoszona upadłość to wszystkie postępowania egzekucyjne prowadzone przez komorników są umorzone.

Jeśli interesuje Cię tematyka upadłości przedsiębiorcy https://wierzbicki.dris.pl/upadlosc-przedsiebiorcy… to więcej informacji znajdziesz na tej stronie.
Brak zdjęcia
Kyakya
Postów: 12
Wysłana - 27 lutego 2024 o 9:53


Ogłaszając upadłość konsumencką, warto dobrze przemyśleć tę kwestię i zebrać najważniejsze informacje. Przede wszystkim należy dowiedzieć się, z czy się postępowanie upadłościowe, komu przysługuje prawo do ogłoszenia bankructwa osobistego, a także czy istnieją alternatywne rozwiązania. Informacje dotyczące upadłości konsumenckiej znajdziesz tutaj: https://rynekinformacji.pl/jakich-informacji-potrz…, a cała procedura stanie się dla Ciebie bardziej zrozumiała.

Zmieniono: 27 lut 2024, 9:53
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Rakieta tenisowa
Brzozy
Czy warto jest montować klimatyzację w domu

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu