Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zamiast pić browara, wsiadaj na komara."

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Wyrównanie podłogi w domu

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
Kamil
Postów: 341
Wysłana - 30 stycznia 2023 o 11:12


Mam pytanie związane z wyrównywaniem u mnie w mieszkaniu podłogi. Stare budownictwo i muszę w pomieszczeniach wyrównać wszystkie podłogi. Przy ścianach jest wyżej zaś na środku spadek. Na podłodze są deski. I chce położyć panele na podłogę. Co dać pod te panele w celu wyrównania całości? Myślałam o płytach osb 22 mm lub 25 mm. Czyto mi wyrówna? Czy jeszcze na największy spad dać coś jeszcze? Bo wydaje mi się że kładąc płyty osb, pianke pod panele i na to panele to dalej bedzie ta nierówność... Ściąganie desek nie wchodzi w grę. Ktoś coś doradzi???
Brak zdjęcia
Lubczyk
Postów: 312
Wysłana - 30 stycznia 2023 o 14:16


Mielismy podobny problem. Z tym, ze na podłodze mamy parkiet. No i rozwiązań jest tutaj co najmniej kilka: Głowiliśmy się dzień i noc... 1. rozw. wylewka samopoziomujaca https://www.leroymerlin.pl/materialy-budowlane/zaprawy-i-t… Jak tutaj. Rozwiązanie jak sam widzisz nie najtańsze ale jak porównywaliśmy sobie z innymi to dość łatwe do wykonania i daje dobry rezultat. 2. rozw. piach, ale mimo, plastyczny to może gdzieś trzeszczeć lub przemieścić się i wtedy trampolinka na panelach, 3. Żywica, śmierdzi przez jakiś czas, ale zakleiliśmy największe nierówności, nie trzeszczy, nie przesuwa się nic, no i można wg potrzeb dać taką grubość jakiej wymaga "wgłebienie" czy spadek
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Niedawno zacząłem szukać podstawowego przewodnika na te…
ostatnio zastanawiałem się jak sprawdzić czy policja po…
Łysienie andrgenowe

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu