Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Co jest praktyczne przy aranżacji łązienki

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
Lubczyk
Postów: 313
Wysłana - 29 listopada 2022 o 14:06


Czeka mnie remont całego mieszkania. Łazienka 2,8m kw , osobno wc 1,5m kw. Przy 3 małych dzieci obowiazkowo w łazience musi byc wanna. Temat kuchni już był na grupie, to czas na lazienki. Co u was okazało się hitem a co kitem w realizacjach łazienek.
Brak zdjęcia
Piotrek
Postów: 152
Wysłana - 30 listopada 2022 o 10:41


Bateria nad wanna na uboczu, ja mam w połowie wanny i to jest porażka, jeżeli kibelek bedzie podwieszany to kupić bardzo dobry stelaż albo normalną stojącą miskę, ja mam w sumie geberita ale i tak się opuściła, szafka łazienkowa o ile bedzie to z lepszych materiałów moja się nieco rozeszła .... to chyba tyle ;)

Dodam, ze wannę mamy wolnostojącą:
https://lazienka-rea.com.pl/wanna-wolnostojaca-rea…

Nie byłęm do niej przekonany ale żona się uparła, ze chcę zamontować tak więc uległem I okazało się to bardzo wygodnym i praktycznym rozwiazaniem. Tak wiec mogę polecić. No ja jestem z niej zadowolony.
Brak zdjęcia
hps
Postów: 57
Wysłana - 24 maja 2023 o 12:44


Kity:
Krótka i nieruchoma bateria przy umywalce. Dla mnie jest bardzo niepraktyczna
Białe matowe płytki - bardzo się rysują, widać na nich wszystko. Ciężko je doczyścić. Z połyskiem są sto razy lepsze.
Srebrny matowy przycisk w toalecie - patrz kafelki
Grzejnik drabinkowy w macie (patrz kafelki i przycisk)
Wanna z jacuzzi (rzadko się z tego masażu korzysta, bo nie ma na to czasu i wymaga napełnienia wanny po brzegi. Wanna ma większą pojemność niż bojler, więc nie sposób napełnienić jej naprawdę ciepłą wodą xD, ponadto średnio co 2 tygodnie trzeba czyścić instalację poprzez napełnienie wanny, wlanie środka grzybobójczego i uruchomienie na około 15 minut, bo w przewodach "lęgnie się" syf. Do tego nie sposób się położyć i zrelaksować w trakcie zwykłej kąpieli, bo te wypustki wbijają się w plecy
Gips karton pod płytkami - kiedyś miałam awarię uszczelki przy wylewce nad wanną i cała woda poszła pod płyty gips karton. I to dopiero była awaria
Hity:
Wolnoopadająca deska klozetowa xD nie robi rumoru nawet jak się nam nie chce schylac.
Bateria z termostatem do wanny/prysznica, nie sposób się poparzyć, bo ustawiamy temperaturę, jaką lubimy, potrzebujemy. A max to 50 stopni.
Muszla klozetowa bez tej wewnętrznej kryzy (nie wiem jak się to fachowo nazywa), nie gromadzą się pod nią zanieczyszczenia do których ciężko dotrzeć w trakcie sprzątania.
Dobry elektryczny wyciąg pomagający odprowadzić parę, wilgoć itp
Jak najmniej zakamarków, proste sprzęty, proste ściany... Ułatwia sprzątanie jak nie wiem co xD a chyba większość ludzi woli ułatwienia niż utrudnienia

Od siebie polecam ten blog architekta wnętrz z Małopolski https://marengo-architektura.com/blogs/ Można znaleźć tutaj wiele ciekawych pomysłów na łazienkę.
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Niedawno zacząłem szukać podstawowego przewodnika na te…
ostatnio zastanawiałem się jak sprawdzić czy policja po…
Łysienie andrgenowe

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu