Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Lepiej na hondzie niż na wielbłądzie. Wielbłąd turysta nie lata 300!"

Forum » Motokraina.pl » Propozycje zmian, nowych funkcji

Motocykle
ZagaN
Postów: 24
Skąd: Wrocław
Wysłana - 17 marca 2010 o 21:19


a może jakies info o pogodzie:D
Motocykle
Roksana
Postów: 85
Wysłana - 18 marca 2010 o 1:38


Sławku, czy mógłbyś coś zrobić z opcja "CYTAT"? Nie wyróżnia ona czytelnie cytatów i tekst zlewa się w całość stając się nie zrozumiały. Musiałam poprawiać ... Próbowalam też sama wprowadzac komendę i nic to nie zmieniło :/
Motocykle
Roksana
Postów: 85
Wysłana - 18 marca 2010 o 2:18


nie nooo... masakra... chyba gubie się w tym forum nieco... ^^ strasznie nieczytelnie wychodzą cytowane wypowiedzi.

A czy jest opcja USUŃ post?
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 18 marca 2010 o 8:54


Roksana napisał(a):
Sławku, czy mógłbyś coś zrobić z opcja "CYTAT"? Nie wyróżnia ona czytelnie cytatów i tekst zlewa się w całość stając się nie zrozumiały. Musiałam poprawiać ... Próbowalam też sama wprowadzac komendę i nic to nie zmieniło :/

co jest nie tak z tym cytowaniem? cytowany tekst musisz wstawic miedzy tagi otwierajacy i zamykajacy. Po prostu kliknij w przycisk 'Cytat' to same sie wstawia w miejscu kursora. Poeksperymentuj w wątku 'śmietnik'

Roksana napisał(a):
nie nooo... masakra... chyba gubie się w tym forum nieco... ^^ strasznie nieczytelnie wychodzą cytowane wypowiedzi.
A czy jest opcja USUŃ post?

oczywiście, ale tą opcję mam tylko ja i moderator :P
ale jak napiszesz kiedyś jakieś straszne głupoty i będziesz chciała je usunąć, to w ostateczności zawsze możesz to wyedytować do czysta ;)

ZagaN napisał(a):
a może jakies info o pogodzie:D

jak dobrze poszukasz, to znajdziesz - już od dawna jest w zakamarkach motokrainy ;)
tyle że w dość szczątkowej formie, ale kompleksowy serwis wymagałby sensownego źródła prognoz, a nie spotkałem takich darmowych.
Brak zdjęcia
GrzesiekM
Postów: 81
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłana - 18 marca 2010 o 14:57


A wampir? Sonda jakaś czy ma być czy nie?
Motocykle
Roksana
Postów: 85
Wysłana - 19 marca 2010 o 1:45


Sławek... :( Sam zobacz ,że się nie wyrożnia cytat.

Podpisuje kto napisała ,ale kiedy wypowiedź jest dłuższa i cytuje sie kilkakrotnie to tekst się zlewa ... Nawet znaku "" nie wstawia... :/

Może dałoby się żeby tekst cytowany był jakoś wyóżniony? Ramką, tłem, kursywa?
Motocykle
Roksana
Postów: 85
Wysłana - 19 marca 2010 o 1:46



Sławo napisał(a):
Roksana napisał(a):
Sławku, czy mógłbyś coś zrobić z opcja "CYTAT"? Nie wyróżnia ona czytelnie cytatów i tekst zlewa się w całość stając się nie zrozumiały. Musiałam poprawiać ... Próbowalam też sama wprowadzac komendę i nic to nie zmieniło :/

co jest nie tak z tym cytowaniem? cytowany tekst musisz wstawic miedzy tagi otwierajacy i zamykajacy. Po prostu kliknij w przycisk Cytat to same sie wstawia w miejscu kursora. Poeksperymentuj w wątku śmietnik

Roksana napisał(a):
nie nooo... masakra... chyba gubie się w tym forum nieco... ^^ strasznie nieczytelnie wychodzą cytowane wypowiedzi.
A czy jest opcja USUŃ post?

oczywiście, ale tą opcję mam tylko ja i moderator :P
ale jak napiszesz kiedyś jakieś straszne głupoty i będziesz chciała je usunąć, to w ostateczności zawsze możesz to wyedytować do czysta ;)

ZagaN napisał(a):
a może jakies info o pogodzie:D

jak dobrze poszukasz, to znajdziesz - już od dawna jest w zakamarkach motokrainy ;)
tyle że w dość szczątkowej formie, ale kompleksowy serwis wymagałby sensownego źródła prognoz, a nie spotkałem takich darmowych.

Roksana napisał(a):
Sławek... :( Sam zobacz ,że się nie wyrożnia cytat.

Podpisuje kto napisała ,ale kiedy wypowiedź jest dłuższa i cytuje sie kilkakrotnie to tekst się zlewa ... Nawet znaku "" nie wstawia... :/

Może dałoby się żeby tekst cytowany był jakoś wyóżniony? Ramką, tłem, kursywa?

Motocykle
Michal V-R
Postów: 352
Skąd: Warszawa
Wysłana - 19 marca 2010 o 17:39


Sławo napisał(a):

ZagaN napisał(a):
a może jakies info o pogodzie:D


jak dobrze poszukasz, to znajdziesz - już od dawna jest w zakamarkach motokrainy ;)
tyle że w dość szczątkowej formie, ale kompleksowy serwis wymagałby sensownego źródła prognoz, a nie spotkałem takich darmowych.


Ja uzywam tego, jest to tez jako wtyczka do mozilli http://www.accuweather.com/
mozw sprobuj z tym



Zmieniono: 19. mar 2010, 17:43
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 6 kwietnia 2010 o 18:25


Sławo przeczytałem wszystkie posty i nikt nie napisał nic o dodawaniu zdjęcia ,
moja prośba , czy da się coś zrobić z tym dodawaniem np, żeby można było bezpośrednio dodawać zdjęcie z kompa , a nie kombinacje przez jakiś strony
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 6 kwietnia 2010 o 21:55


tzn? zdjęcia czego?

są 3 miejsca na motokrainie gdzie możesz dodawać zdjęcia - impreza, motocykl i osobista galeria. do tej ostatniej możesz wrzucać foty które chcesz umieścić np na forum albo w artykule (tylko pamiętaj, że jak usuniesz zdjęcie z galerii, to również w innych miejscach nie będzie już ono widoczne)
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 6 kwietnia 2010 o 22:16


Sławo chodziło mi bardziej nie o miejsce dodawania , tylko w jaki sposób się dodaje zdjęcia,
powtórzę : żeby zdjęcie dodać bezpośrednio z własnego kompa przez opcje dodaj zdjęcie z twardego dysku mniej więcej tak , a dlaczego pisze ,ponieważ sam miałem problem ze wstawieniem zdjęcia i gdyby nie Adi to miał bym kłopot z tym, on podał mi stronę przez która mogłem dodać zdjęcie.
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 7 kwietnia 2010 o 15:49


Ja nieśmiało zaproponuję możliwość dodania tytułu fotografii, po jej wcześniejszym dodaniu (bo czasem w trakcie mi się zapomina :)).

Zmieniono: 7. kwi 2010, 15:50
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 7 kwietnia 2010 o 16:00


Kacper280 napisał(a):
Sławo chodziło mi bardziej nie o miejsce dodawania , tylko w jaki sposób się dodaje zdjęcia,
powtórzę : żeby zdjęcie dodać bezpośrednio z własnego kompa przez opcje dodaj zdjęcie z twardego dysku mniej więcej tak , a dlaczego pisze ,ponieważ sam miałem problem ze wstawieniem zdjęcia i gdyby nie Adi to miał bym kłopot z tym, on podał mi stronę przez która mogłem dodać zdjęcie.


Nie wiem czy Cie rozumiem :P

Wejdź w Mój profil -> Galeria -> klikasz 'przeglądaj' i 'dodaj zdjecie'.
Zresztą musiałeś to już zrobić skoro masz zdjęcie w avatarze ;]
Później możesz to zdjęcie wyswietlic np na forum wpisując [img]...[/img]
gdzie w miejsce ... wstawiasz adres obrazka, np http://motokraina.pl/zdjecia/ludzie/normal/757.jpg

Jeżeli nie o to Ci chodziło, podaj mi nr gg to się odezwe.

Zmieniono: 7. kwi 2010, 16:03
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 7 kwietnia 2010 o 16:36


Sławo tak , właśnie o to mi chodziło , ale kurcze wcześniej nie mogłem tak zrobić i musiałem wklejać zdjęcie poprzez jakąś stronę którą mi podał Adi .
Teraz już mogę poprzez dodaj , tak wiec nie ma więcej sprawy z mojej strony na ten temat ,
aha sorki za trucie tyłka .
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 7 kwietnia 2010 o 18:09


Ra napisał(a):
Ja nieśmiało zaproponuję możliwość dodania tytułu fotografii, po jej wcześniejszym dodaniu (bo czasem w trakcie mi się zapomina :)).


Przypomnę się :)
i dodam, czy może jest ewentualna korekta obecnego tytułu?
Motocykle
spike
Postów: 255
Skąd: Koniecpol
Wysłana - 8 kwietnia 2010 o 12:56


a moze zrobic tez cos w rodzaju chaterii? tak zeby mozna było bezposrednio pogadac z innymi a nie szukac sie po wszystkich forach
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 8 kwietnia 2010 o 13:37


Moim skromnym zdaniem czad nie zda egzaminu, bo każdy wchodzi o różnych porach.

Jak dla mnie to bardzo nie czytelne jest, kiedy i gdzie ktoś napisał w jakimkolwiek temacie, i czy już to się czytało.
Stara;) już jestem i nie pamiętam, czy czytałam, i wchodzę po kilka razy :/
może by dodać jakiegoś fistaszka lub pogrubienie tematu jak jest nowy wpis i odznaczenie tego jak się przeczytało.

Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 8 kwietnia 2010 o 20:22


Ra napisał(a):
Jak dla mnie to bardzo nie czytelne jest, kiedy i gdzie ktoś napisał w jakimkolwiek temacie, i czy już to się czytało.
Stara;) już jestem i nie pamiętam, czy czytałam, i wchodzę po kilka razy :/
może by dodać jakiegoś fistaszka lub pogrubienie tematu jak jest nowy wpis i odznaczenie tego jak się przeczytało.

Starość nie radość :P
"Fistaszek" o którym mówisz zdaje się już jest od dawna - mówię o tym znaczku:


Z tym że widać go na forum po wybraniu którejś z kategorii, z Twojego posta zrozumiałem żeby wrzucić go jeszcze do tabelki 'Ostatnio na Forum'?

A co do czata (albo shoutboxa) to myślę o tym od dłuższego czasu. Może kiedyś pomyślę o tym bardziej intensywnie i się zmaterializuje ;)

Edycja tytułu zdjęcia też kiedyś będzie, ale też nie obiecuję że szybko :P
Na razie jest i tak sporo rzeczy do zrobienia, priorytet obecnie mają koszulki.
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 9 kwietnia 2010 o 9:15


w życiu go nie widziałam cha cha cha
zawsze wchodzę przez skrótki .... to chyba dobrze mnie zrozumiałeś:)
z Twojego posta zrozumiałem żeby wrzucić go jeszcze do tabelki 'Ostatnio na Forum'?


shoutboxa no cóż mogę mieć odmienne zdanie ...., ale co podoba mi się na tym forum, to właśnie to, że nie ma tego :)
Ale jak juz jest to "konieczne", to shoutboxa chyba zdecydowanie lepszy od Czata ...
Motocykle
Kosek
Postów: 225
Skąd: Kelheim
Wysłana - 8 marca 2011 o 19:44


A opcja zmiany hasła jest? Cosik nie mogę znaleźć w swoim profilu :(

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Zloty w kalendarzu
Limit zdjęć
Nowy kalendarz imprez!

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu