Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zadbany motocykl to bezpieczny motocykl"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Jakie meskie perfumy polecacie?

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
Piotrek
Postów: 160
Wysłana - 20 września 2022 o 9:40


Panowie szukam obecnie nowego zapachu dla siebie. Do tej pory kupowałem głownie perfumy ze stajni Lamborghini albo Playboy ( dobrze się trzymały no i odpowiadały mi same wonie).

Zastanawiam się jednak nad zakupem sobie perfum z feromonami. Stosował ktoś takie? Możecie napisać czy to ściema czy rzeczywiscie mają takie działanie?
Brak zdjęcia
Kamil
Postów: 343
Wysłana - 20 września 2022 o 9:49


Jest trochę tego. Generalnie mówi się, że zapachy piżmowe są zapachami na które wyjątkowo reagują kobiety. Pogadaj na ten temat z osobami pracującymi w drogerii.

Używałem dwóch Love&Desire (tłumaczenie: miłość i pożądanie) oraz Pheromone essence. Ten drugi to koncentrat który możesz zastosować bezpośrednio na skórę bądź jako dodatek do innych perfum np tak jak wyżej kolega pisze Dolce Gabana for Men. Czy laski reagują? Reagują ;]
Brak zdjęcia
Piotrek
Postów: 160
Wysłana - 20 września 2022 o 11:29


No własnie interesuje mnie coś co ma konkretie w składzie feromony. Czytam sobie o tym i ok. Moze zamówię. Tylko lepiej jest według Ciebie upić normalną butelkę ala zapaszek czy jednak koncentrat ?
Brak zdjęcia
Kamil
Postów: 343
Wysłana - 20 września 2022 o 14:49


Jak dla mnie te w ciemnej butelce są mocniejsze. No i sam zapach mi się bardziej podoba. Ale rób jak chcesz.
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Rower jakie modele polecicie
Instalacja elektryczna
Osłona karnisza

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu