Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu"

Forum » Przydatne informacje » Jakie wygodne buty na zimę

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
Lubczyk
Postów: 313
Wysłana - 3 listopada 2021 o 6:51


Witam

Może nie do końca jest to dobre miejsce na takie pytanie, ale widziałem już podobne tematy na tym forum, dlatego zaryzykuję i zapytam.

Chce sobie w końcu kupić jakieś buty na zime, bo ostatnimi laty chodziłem w sportowym obuwiu i to znacznie skracało żywotność tych butów ( adidasy goodyear rozkleiły się po niecałym roku, na reklamacji mi je posklejali ale po kilku dniach temat wracał )
Brak zdjęcia
Kamil
Postów: 341
Wysłana - 3 listopada 2021 o 8:20


Ja kupiłem w tamtym roku buty Night Sky Mid od Reeboka. Może nie jest to jakieś szaleństwo, ale obuwie wygodne i ostatnią zimę w nich przełaziłem i nie było po nich widać większych śladów zużycia. Z drugiej strony buty takie nia nadają się na naprawdę zimniejsze dni. W tym przypadku lepiej moim zdaniem postawić na coś wykonanego ze skóry, dobrze nosi się nubuk ( tylko trzeba impregnować).
Zerknij sobie na stronę
https://klasycznebuty.pl/pl/c/Buty-za-kostke/22
Obecnie mają tam obuwioe skórzane wielu dobrych producentów.
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Okna dachowe
System oddymiania przeciwpożarowego
Otwarcie firmy wykończeniowej

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu