Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Nie da ci żona nie da ci teść, tego co da ci silnik R6"

Forum » Przepisy » Czy jest sens kupować ac dla starszego auta?

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
Lubczyk
Postów: 320
Wysłana - 27 września 2021 o 15:00


Czy Waszym zdaniem jest sens kupowania AC dla 5 letniego auta? Może warto byłoby zainwestować w dodatkowego rodzaju ubezpieczenia? Jka myślicie?
Brak zdjęcia
Lubczyk
Postów: 320
Wysłana - 27 września 2021 o 15:00


Z jednej strony AC wydaje się być spoko opcją, ale z drugiej strony drogą. Szczególnie jak ktoś jeździ na co dzień drogim autem, a z tego co wiem, to oni mają taki algorytm, że ac potrafi kosztoać około 10% wartości samochodu. Wprawdzie niektóre banki sprzedają też ubezpieczenia komunikacyjne, ale jeszcze nie praktykowałem tego typu rozwiązania

Ubezpieczenie takie ma mbank https://www.tanie-konto.pl/mbank/ekonto-konto-osobiste/
Brak zdjęcia
Kamil
Postów: 343
Wysłana - 4 kwietnia 2022 o 11:14


Witam. Jako początkujący mam pytanie. Czy są jakieś możliwości ubezpieczenia autocasco starszego motocykla o znacznej warości? Motocykl z 1985 roku.
Przerabiał ktoś ten temat?

Czy jest możliwość ubezpieczenia w jednym z wiekszych towaarzystw jak Compensa? https://www.compensa.pl/ Jakies opinie o tym jaki jest zakres oferowanego przez nich ubezpieczenia?
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Czy ktoś kupował ekspres do biura?
Tłumacz języka niemieckiego
Tłumacz języka angielskiego

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu