Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Lepiej na hondzie niż na wielbłądzie. Wielbłąd turysta nie lata 300!"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Tylko dla kobiet !

Motocykle
Junior
Postów: 293
Skąd: Kalisz
Wysłana - 20 marca 2010 o 14:50


Wy chyba nigdy nie piliście STRONGA bo takie głupoty mówicie zwłaszcza Roksana:P za tyskie moge co najwyżej dac piękną pustą złoto-czarną puszkę po strongu :)

Zmieniono: 20. mar 2010, 14:51

Zmieniono: 20. mar 2010, 14:57
Motocykle
Roksana
Postów: 85
Wysłana - 20 marca 2010 o 15:13


O jak byłam młoda to też się Strongiem opijałam... ^^ teraz przeszłam na etap degustowania i delektowania każdym łykiem złotym Tyskim ^^

Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 20 marca 2010 o 15:50


Roksana napisał(a):
O jak byłam młoda to też się Strongiem opijałam... ^^ teraz przeszłam na etap degustowania i delektowania każdym łykiem złotym Tyskim ^^


w mordę, sknera jestem, ale za to co napisałaś jestem w stanie zrujnować się i postawić Ci jednego browca (kapsel biorę ja!!!) :)
Motocykle
Roksana
Postów: 85
Wysłana - 20 marca 2010 o 16:19


Trzymam za słowo ^^ !!! Zapraszam tym samym już na zlot organizowany przez kobiecy Klub Amazons WMC !!!

Link do bloga zlotowego na którym znajdziecie wszelkie aktualności ^^ http://zlot-amazons.blogspot.com/
Motocykle
Junior
Postów: 293
Skąd: Kalisz
Wysłana - 20 marca 2010 o 19:48


no i wy o tych piwach a ja otwieram barek i ktoś mi wyżłopał stronga i własnie tylko tyskie mi zostało :( no to zobaczymy co to wasze piwo jest warte bo dawno nie piłem tyskiego :)
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 20 marca 2010 o 20:12


A ja lubię np Piasta. Ostatnio z powodu braku bankomatu w okolicy, w moim bagazniku pojawiło się 8 puszek tego złotego napoju (tak wiem, dość dziwna zależność :))

Widzę, że ten wątek przekształcił się w drugie romowy w tłoku, no i ok niech tak będzie - i tak nie był specjalnie merytoryczny ;]

Co do akcji powitania wiosny, moja GPZ-ta niestety czeka z rozbebeszonymi zaworami na regulację, ale mam nadzieję zobaczyć fotorelacje z topienia, palenia, gwałcenia i innych staropolskich obyczajów ;]

W związku z pewnym starym konfliktem (większości z was jeszcze na motokrainie nie było, ale jak ktoś jest bardzo ciekawski mogę wyjaśnić na priv), usunąłem linki prowadzące do pewnego portalu. Więcej - nowe linki są od teraz automatycznie "wyiksowywane", tak więc nie ma możliwości umieszczenia ich na forum, opisie imprezy ani nigdzie indziej na motokrainie. Mam nadzieję jednak, że to nie utrudni popularyzowania samej akcji, która mi się podoba - w końcu wiosna i motocykl to bardzo udane połączenie ;]
Motocykle
Roksana
Postów: 85
Wysłana - 20 marca 2010 o 20:21


No to widzę ,że nie ma o czym wiecej pisać. Powodzenia w organizowniu akcji- do zainteresowanych.

Zmieniono: 20. mar 2010, 20:24
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 20 marca 2010 o 20:24


Mielno?? przecież to koniec Świata...:)
Motocykle
Roksana
Postów: 85
Wysłana - 20 marca 2010 o 20:35


Warszawa - ulica Czerniakowska; 21 marca 2010, godz. 12;

Mielno - wejście na plażę między Meduzą a Florynem; 28 marca 2010, godz. 13
Motocykle
Junior
Postów: 293
Skąd: Kalisz
Wysłana - 20 marca 2010 o 20:47


Sławo napisał(a):


Widzę, że ten wątek przekształcił się w drugie romowy w tłoku, no i ok niech tak będzie - i tak nie był specjalnie merytoryczny ;]


Sławek bo tutaj nie mozna kobiet samych zostawić widzisz co sie dzieje, jak walczą o moje uznanie:D wcale im sie nie dziwie, ale ze to msc publiczne trzeba było to troche uspokoić :)
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 21 marca 2010 o 9:02


Zgodnie z zapowiedzią utopiłem zdzirę, choć na początku opierała się, plątając się w krzaki. Pomimo kilkakrotnych ponawianych prób, żadna z miejscowych panienek nie dała namówić się na wycieczkę nad miejscowy ściek. Jedna coś tam mówiła o mężu i o tym, że mój ryj sugeruje, iż w dzieciństwie karmili mnie z procy, inne olewały mnie normalnie, tylko blondyna o dźwięcznym bułgarskim akcencie powiedziała, że za 50 zł zrobi mi takiego marzana, że proktolog przed tydzień wyciągał mi będzie z tyłka przybrzeżne muszelki. Wspomniała też że jak dychę dorzucę to i gumka nie będzie potrzebna, ale głupia nie widziała, że i tak nie używam... bo wszystkie niestety mi spadają. Jednym słowem, aktu dokonałem w samotności :)



Zmieniono: 21. mar 2010, 9:19
Motocykle
Michal V-R
Postów: 352
Skąd: Warszawa
Wysłana - 21 marca 2010 o 11:54


Lepodar a baba cie nie zabije, ze zes jej firanki z okien posciagal? Ale gratuluje samozaparcia i ambicjonalnego podejscia do tematu, pomimo ogromnych trudnosci organizacyjnych
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 21 marca 2010 o 17:36


Lepodar-pogoniłeś zimę,nawet na północy jej nie ma!Dobrze jej tak niech się w firankach nie szlaja!
Motocykle
tango
Postów: 273
Skąd: Rydułtowy
Wysłana - 21 marca 2010 o 18:11


Chociaż jeden ją pogonił oby takich więcej. Szacum Lepodar :)
Brak zdjęcia
DŁUGI
Postów: 75
Wysłana - 21 marca 2010 o 18:47


Lepodar,ty jej coś szepczesz czy masz zamiar język włożyc:)Pozdro...
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 22 marca 2010 o 9:12


Lepodar szacun chłopie, ale z tego, co wiem, to miała być teściowa ;>
Długi ja myślę, ze on jej śpiewa, pieśń pożegnalną,
bo w końcu, rozstaje się ze swym "dziełem" na zawsze ;)
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 22 marca 2010 o 12:46


Ileż to ja w życiu różności potopiłem... :)
Motocykle
spike
Postów: 255
Skąd: Koniecpol
Wysłana - 2 kwietnia 2010 o 11:31


Lepodar- ryzykowne hobby heh
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 21 marca 2011 o 10:37


Dziś pierwszy dzień wiosny. Z tego to powodu postanowiłem odświeżyć ubiegłoroczny wątek, rozpoczęty przez dwie Panie z których jedna zmieniła nick na "Konto usunięte, a druga więcej się tu nie pojawiła...









Lepodar napisał(a):
Zgodnie z zapowiedzią utopiłem zdzirę, choć na początku opierała się, plątając się w krzaki. Pomimo kilkakrotnych ponawianych prób, żadna z miejscowych panienek nie dała namówić się na wycieczkę nad miejscowy ściek. Jedna coś tam mówiła o mężu i o tym, że mój ryj sugeruje, iż w dzieciństwie karmili mnie z procy, inne olewały mnie normalnie, tylko blondyna o dźwięcznym bułgarskim akcencie powiedziała, że za 50 zł zrobi mi takiego marzana, że proktolog przed tydzień wyciągał mi będzie z tyłka przybrzeżne muszelki. Wspomniała też że jak dychę dorzucę to i gumka nie będzie potrzebna, ale głupia nie widziała, że i tak nie używam... bo wszystkie niestety mi spadają. Jednym słowem, aktu dokonałem w samotności :)




Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 21 marca 2011 o 18:17


Leooo ale to poetyckie , ale marzanna zajebiaszcza

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Kupno starego domu do remontu
Zakup porządnego zegarka
Rower jakie modele polecicie

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu