Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zadbany motocykl to bezpieczny motocykl"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Urządzanie wnętrza

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
Kamil
Postów: 343
Wysłana - 29 grudnia 2020 o 14:17


Jakiego typu dekoracje lubicie w mieszkaniu? Wolicie pomieszczenia spokojniejsze czy moze jednak bardziej dekoracyjne?

W jakich najlepiej się czujecie?
Brak zdjęcia
Lubczyk
Postów: 320
Wysłana - 30 grudnia 2020 o 7:12


Akurat w mieszkaniu lekko ascetycznym lepiej się czuję. W sypialni mam kilka rodzinnych zdjęć na ścianie, w dużym pokoju wieszak z winylami, kilka kwiatków na parapecie i jeden obraz. Na półce stoi kilka modeli LEGO technic partnera, wkurzają mnie, ale w końcu to wspólne mieszkanie, więc ogólnie mam z tym luz. Pokój córek również bez bilbelotow, ale na ścianach są naklejki.
O przytulności mieszkania decydują zasłony, poszewki na poduszki, kapa na łóżko, obrus na stole, miska z owocami, rośliny. Chyba zależy od tego jak kto ma urządzone mieszkanie, u mnie jest sporo okien, mieszkanie nie jest gigantyczne, więc gdybym miała mieć obrazki, półki, bibeloty, to czułabym się zagracona. Lubie praktyczne dekoracje takie jak poduszki czy nową pościel, zamawiam głównie przez internet:
https://satyna24.pl/p/posciel-3d-kolorowa-geometri…

Ostatnio kupowaliśmy tutaj.
Brak zdjęcia
Adam
Postów: 8
Skąd: Warszawa
Wysłana - 5 listopada 2021 o 1:20


Kamil napisał(a):
Jakiego typu dekoracje lubicie w mieszkaniu? Wolicie pomieszczenia spokojniejsze czy moze jednak bardziej dekoracyjne?

W jakich najlepiej się czujecie?


Zdecydowanie spokojniejsze, wręcz takie surowe, industrialne - to jest mój klimat. Mam ulubioną skandynawską markę [url=https://casa-carina.com.pl/producent/nordal]Nordal[/url] i wiele rzeczy w moim mieszkaniu jest właśnie od nich. Krzesła, regały, doniczki, a nawet poduszki - mają wszystko ;)
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Instalacja elektryczna
Osłona karnisza
Onboarding nowego pracownika w firmie

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu