Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jazda motocyklem to przeżycie religijne, im szybciej tym bliżej Boga"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Remont łazienki

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
Lubczyk
Postów: 321
Wysłana - 7 października 2020 o 7:02


Szykuję się do remontu łazienki. Orientujecie się czemu armatura łazienkowa jest tak droga?
Brak zdjęcia
Kamil
Postów: 343
Wysłana - 7 października 2020 o 10:29


Chodzi tutaj o armaturę łazienkową tak? Nikt Ci nie broni kupienia sobie taniej armatury łazienkowej. Inną sprawą jest to czy będziesz z takiej armatury zadowolony. Bo będzie to na pewno wątpliwe. Sam postanowiłem przy poprzednim remoncie zaoszczędzić oraz kupilem sobie tania baterię kuchenną. Bateria produkcji chińskiej, firmy no name. NIestety ale z niewielką gwarancją, po której od razu zaczęła przeciekać. Nie wiedziałem nawet jak to naprawić. Potem musialem kupić już porzadną (zdecydowałem się na Deante https://deante.pl/ ).
Teraz z perspektywy czasu wiem, ze nie musiałem wcale placić dwukrotnie. Moglem od razu kupić sobie coś porządnego.
Brak zdjęcia
arielka
Postów: 9
Wysłana - 29 stycznia 2022 o 21:51


Natomiast tutaj http://www.ifamilo.pl/odplyw-prysznicowy-przewodni… możecie poczytać sobie też na temat odpływów prysznicowych. Dowiecie się tam co jest teraz modne i co na pewno się sprawdzi w praktyce? Jak również dowiecie się na co zwrócić uwagę przy zakupie.
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Rower jakie modele polecicie
Instalacja elektryczna
Osłona karnisza

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu