Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Motocykl jest jak wódka - poniżej pół litra nie opłaca się kupować"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » W jakich ciuchach chodzicie na co dzien

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
Kamil
Postów: 343
Wysłana - 6 lipca 2020 o 10:27


Jak w temacie.

W jakich ciuchach chodzicie na co dzień i w jakich najlepiej się czujecie?
Brak zdjęcia
Lubczyk
Postów: 313
Wysłana - 6 lipca 2020 o 14:14


Nie będe w sumie oryginalny, najwygodniej czuje się w dresie, w niczym lepiej nie jeździ mi się samochodem, nic mnie nie ciśnie, tak wiec jest to najczęściej wybierane przeze mnie ubranie jak wybieram się na działkę albo jak chodzę sobie po domu. Oczywiście ciuchy takie nie są na każdą okazję.Dobrze jest dobierac ubranie pod katem okoliczności tak abyś nie wygladał dziwnie. Ale uwielbiam, jak po podrózy mogę sobie wskoczyć w coś wygodniejszego. Najwygodniejsze spodnie dresowe do tej pory kupowalem w Ombre https://ombre.pl/ Polecam, bo nie wyciągają się tak bardzo na kolanach.
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Kołdry w przyzwoitej cenie?
Rekomendowane skolenia biznesowe?
Fotowoltaika dla domów i firm?

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu