Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Kiedy humor ci się zj*bie wsiądź na motor będziesz w niebie"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Kupienie ostrzalki do noży

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
Kamil
Postów: 343
Wysłana - 16 marca 2020 o 8:15


Witam,
poszukuję ostrzałki do noży. Mam na myśli cos bardziej zaawansowanego niż musak (stalka) lub typowe domowe ostrzałki. Przeglądałem na Allegro ale jakos nie mogę się zdecydować. Może macie jakieś sugestie lub wskazówki. Bardzo proszę o rady.
Brak zdjęcia
Lubczyk
Postów: 323
Wysłana - 16 marca 2020 o 10:29


Wiesz co, ostrzenie osełką wcale nie jest takie trudne ( wystarczy obejrzec sobie jakis filmik na youtubie i na pewno załapiesz o co w tym biega). Miałem ostatnio nowoczesną ostrzalkę, ale powiem Tobie, że chyba wrócę do osełki, bo jest wytrzymałą oraz nie kosztuje tak dużo.
Jeśli zależy Ci na czymś porządnym, polecam postawić na firmę Taidea. Nie wiem czy dostaniesz w sklepach stacjonarnych ale zamówisz na przykład tutaj:
https://ostry-sklep.pl/prowadnica-taidea-do-ostrze…

Ostrzałka jest wytrzymalą, poza tym naostrzysz za jej pomocą zarówno niewielkie scyzoryki, jak i duże noże kuchenne.
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Rower jakie modele polecicie
Instalacja elektryczna
Osłona karnisza

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu