Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zamiast pić browara, wsiadaj na komara."

Forum » Tuning » Kamery na światłach

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
Kamil
Postów: 341
Wysłana - 26 lipca 2019 o 12:13


Czy kamery które są na światłach są nagrywane i czy można w przypadku wypadku lub kolizji dostać te nagrania? Nie mówię tu o kamerach które robią zdjęcia na czerwonym, chodzi mi o te najzwyklejsze kamery które ma każde światła. Chodzi mi czy są nagrywane czy tylko na bieżąco lecą?
Brak zdjęcia
Lubczyk
Postów: 313
Wysłana - 29 lipca 2019 o 7:22


Kamery na światłach czy na bramownicach nie sa jedynie do ozdoby: http://tioman.pl/pl/content/bramownica . Zwykle obraz z nich jest nagrywany. Umieszcza się je na czesto uczęszczanych drogach, tam gdzie jest zwiększona mozliwość wystąpienia wypadku czy jest ryzyko złamania przepisów przez kierujących. Obraz pewnie jest w nich przechowywany i jak najbardziej można go odtworzyć. Nie wiem jednak po jakim czasie. Musiałbyś samodzielnie się zorientować.
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Sciągacz co warto jest kupić
Szukam kasku
System do kierowania firmą logistyczną

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu