Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu"

Forum » Mechanika » Brama garażowa Jaką wybrać?

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
Lubczyk
Postów: 313
Wysłana - 24 kwietnia 2019 o 11:41


Własnie buduję dom i wykańczam garaż w bryle. Stoję przed problemem z wyborem odpowiedniej bramy garażowej. Jaką polecicie?

Zastanawiałem się nad segmentową.
Brak zdjęcia
Kamil
Postów: 341
Wysłana - 24 kwietnia 2019 o 13:46


Aktualnie jestem na takim samym etapie, zdecydowałem sie na bramę Hormanna kolor złoty dąb ( mam okna w tym kolorze, a bramę najlepiej jest dobierac właśnie do okien). Dostałem wycenę na 12 000 zł, ale nie wiem czy jest sens porównywać bo wszystko zależy od tego jakiej wielkości jest to brama, czy jest to brama na jeden samochód czy jest to brama na dwa samochody. Oraz jakie bajery chcesz mieć, bo firma Hormann ma naprawdę spore zróżnicowanie cenowe oferowanych produktów.

Cena może nie jest taka niska ale wolę nie popełniac błędu jaki zrobił moj brat, który zamontował sobie bramę no name z marketu. Po roku brama się popsuła, miał problemy z serwisem i z czasem i tak wstawił sobie porządniejszą bramę, tak wiec oszczędzanie raczej nic mu nie dało.
Brak zdjęcia
Kamil
Postów: 341
Wysłana - 14 maja 2019 o 9:38


Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Frezowanie cnc
Ściągacz do spręzyn
Wymiana sworznia

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu