Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zadbany motocykl to bezpieczny motocykl"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Feromony czy ktoś próbował

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
Lubczyk
Postów: 322
Wysłana - 1 kwietnia 2019 o 13:45


Czy ktoś może próbował działania feromonów? Zastanawiam sie czy czegoś sobie takiego nie zamówić. Widziałem jednak, ze rozpiętość cenowa jest bardzo duża. bo na allegro można sobie kupić takie feromony za 20 zł ale można kupić i za 200 zł. Czy rzeczywiśćie jest dużą różnica?
No i czy jeśli ktoś stosował to widzieliście roznicę w nastawieniu otoczenia? Czytałem poradnik o manipulacji i tam polecali spróbować, ale sam już nie wiem czy warto czy nie.
Brak zdjęcia
Kamil
Postów: 343
Wysłana - 2 kwietnia 2019 o 7:39


Jesli temat Cię ciekawi to spróbuj. Nie będziesz się potem zastanawiał co i jak i czy to działa. Sam ostatnio kupiłem sobie Pheromone essence, trochę pod wpływem opinii w sieci i powiem Ci, że w moim przypadku efekty są wprost niesamowite i nie sądziłem nawet, że taki zapach będzie mial aż takie duże działanie jesli chodzi o płeć przeciwną. Są trochę drogie ale wystarczają w sumie na długo. Jeśli nie jesteś przy kasie to możesz poprosić w jakimś sklepie o próbkę. Jeśli chodzi o te zapachy za kilkanaście złotych z allegro to raczej nie spodziewałbym się tutaj jakichś super efektów bo coś takiego po prostu nie ma prawa działać.
Brak zdjęcia
Lubczyk
Postów: 322
Wysłana - 4 kwietnia 2019 o 10:37


Dzięki za odpowiedź. W zasadzie to nie zależy mi na podrywie wszystkich dziewczyn ale jednej konkretnej. NIby mamy się do siebie ale nic z tego nie wychodzi..
Brak zdjęcia
Kamil
Postów: 343
Wysłana - 5 kwietnia 2019 o 10:01


Wiesz, jeśli dziewczyna się uprze i nie będzie Cię chciała to nie wiem czy pomoże tutaj jakikolwiek feromon. Co nie znaczy oczywiście, że nie ma co próbować bo próbować warto. Dodam, ze warto jest również użyć feromonow w sytuacjach biznesowych. Sam pracuję w biurze, które jest znacznie sfeminizowane. Z babkami w pracy zawsze miałem dobry kontakt, jednak ostatnio od kiedy używam pheromone essence jest jeszcze lepiej, jakieś takie wszystkie bardziej chętne do pomocy i tylko się przymilają.
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Rower jakie modele polecicie
Instalacja elektryczna
Osłona karnisza

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu