Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Kiedy humor ci się zj*bie wsiądź na motor będziesz w niebie"

Forum » Przepisy » Utrudnij życie motocykliście - SZCZYT!!

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
Natka
Wysłana - 3 marca 2010 o 21:42


Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 4 marca 2010 o 9:21


nawet nie wiedziałam, że coś takiego krąży
Na naszej-klasie ostatnio można znaleźć profil pod znamiennym tytułem „Patrz w lusterka. Zajedź drogę.”


no cóż można powiedzieć .... żenada

Motocykle
tango
Postów: 273
Skąd: Rydułtowy
Wysłana - 4 marca 2010 o 12:06


co racja to racja - żenada
Motocykle
zolwik
Postów: 6
Skąd: Gdynia
Wysłana - 4 marca 2010 o 12:39


Zgadzam się( takiego spotkać na skrzyżowaniu no nie wiem co by było ) temat w sieci długo krąży ,lecz nikt nie może nic z tym zrobić .
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 4 marca 2010 o 15:48


Myślę, że problem jest chyba ogólny i nie dotyczy tylko nas motocyklistów. Szczyl jadący w BM-ce, przedłużający sobie wymiary penisa wielkością silnika, z tuba basową zamiast tylnego siedzenia, słuchającego techniawy i któremu można szczękę złamać jednym, wcale nie ambitnym ciosem, jest totalnym zagrożeniem dla wszystkich jeżdżących i tych chodzących. Jakoś nie chce mi się wierzyć w powstały ruch przeciwko nam, a twórcy takich kont na NK o którym mowa w artykule i szczekający na motocyklistów na forach internetowych to zwykłe cioty, których zazdrość, bezsilność i wrodzona bojaźń pozwala tylko na taką formę wyrazu...
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 4 marca 2010 o 16:04


Ja uważam, że to zwykła prowokacja, nie wiedząc, co ma na celu ...
Ludzie niepotrzebnie się irytują, i reagują, dzięki czemu, owy delikwent się tym karmi.
To jest typ pseudo kibica, który bez zadymy jakiejkolwiek nie może żyć.
Albo zwykła niedorajda życiowa, która w taki sposób próbuje podnieść własne ego.



Motocykle
ZagaN
Postów: 24
Skąd: Wrocław
Wysłana - 4 marca 2010 o 18:06


Szczyl jadący w BM-ce, przedłużający sobie wymiary penisa wielkością silnika, z tuba basową zamiast tylnego siedzenia, słuchającego techniawy
to zalatuje tekstem "wszyscy motocykliści do dawcy i debile". Z góry zakładnie że bmw jest autem dla szczyli i że ludzie w bmw słuchają techno jest głupie. Ja nie chodzie i nie stwierdzam że ci co ubierają się na czarno i słuchają rocka to brudasy. A akurat ze strony młodych osób jadących BMKAMI najczęściej spotykam sie z ustępowaniem drogi itp. Polecał bym przeczytanie artykułu pewnego chirurga który opisuje, kto według niego jest zagrożeniem na drodze. Nie mam linka niestety ale jak znajdę to dodam. A nasza klasa.... worek "takich profili" bez dna
Brak zdjęcia
GrzesiekM
Postów: 81
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłana - 4 marca 2010 o 18:13


kompleks małego boli...
Motocykle
Michal V-R
Postów: 352
Skąd: Warszawa
Wysłana - 5 marca 2010 o 14:13


Juz dawno widzialem ten profil na NK i zdziwilo mnie ile osob sie tym przejelo, ja to olalem i tak powinno sie to zrobic, nie byloby zadnego odzewu, to sprawa by umarla smiercia naturalna i nikt by o tym nie slyszal. A tak my sami, motocyklisci naglosnilismy sprawe i zrealizowalismy cel tlumoka, co zalozyl taki profil. Dzieki nam sie o tej spawie mowi i jest glosno. Uwazam, ze dalismy sie wciagnac w pulapke.
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 5 marca 2010 o 16:02


Michał, masz rację. Pies ich j....
Motocykle
Gekon
Postów: 135
Skąd: Wrocław
Wysłana - 5 marca 2010 o 16:32


Czym tu się przejmować? Jak kogoś boli ten profil to znaczy, że sam ma jakieś kompleksy i prowokacja zakładającego jest skuteczna ;]
Kocham stwierdzenie "nagonka na motocyklistów"! Tyle że mam za sobą 3 sezony na motocyklu czyli jakieś 50tyś kilometrów w siodle i cholera albo mam wielkie szczęście albo pisanie o zajeżdżających drogę katamaraniarzach to internetowy bełkot. Fakt, zdarzy się czasami jakiś zomowiec z wąsem w borewiczu, któremu nieprzepuszczenie mnie w korku sprawia wielką frajdę. Ale czekam cierpliwie, jak jest okazja to jadę dalej bez większego stresu i tyle. NIGDY NIE TRAFIŁEM NA ZAJEŻDŻANIE MI DROGI, OTWIERANIE DRZWI W KORKU CZY ZABAWĘ SPRYSKIWACZAMI!!!
A i chciałbym dodać jeszcze jedno. TZW dresy w BMkach ZAWSZE ustępują mi drogi i to z daleka! Stwarzamy o kimś stereotypy a sami obrażamy się jak krążą takowe o nas... To zawiewa lekko hipokryzją.
Zgadzam się z Michałem i Lepodarem, pies ich .... :D
Motocykle
ZagaN
Postów: 24
Skąd: Wrocław
Wysłana - 5 marca 2010 o 17:28


sławoooo mój post z wczoraj jest na 2# pozycji:) nie wiem jak to naprawić wiec ty to zrób :D
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 5 marca 2010 o 17:52


ZagaN napisał(a):
sławoooo mój post z wczoraj jest na 2# pozycji:) nie wiem jak to naprawić wiec ty to zrób :D

Dzięki, błąd wychwycony i poprawiony.
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 5 marca 2010 o 23:31


ZagaN napisał(a):
Szczyl jadący w BM-ce, przedłużający sobie wymiary penisa wielkością silnika, z tuba basową zamiast tylnego siedzenia, słuchającego techniawy
to zalatuje tekstem "wszyscy motocykliści do dawcy i debile". Z góry zakładnie że bmw jest autem dla szczyli i że ludzie w bmw słuchają techno jest głupie. Ja nie chodzie i nie stwierdzam że ci co ubierają się na czarno i słuchają rocka to brudasy. A akurat ze strony młodych osób jadących BMKAMI najczęściej spotykam sie z ustępowaniem drogi itp. Polecał bym przeczytanie artykułu pewnego chirurga który opisuje, kto według niego jest zagrożeniem na drodze. Nie mam linka niestety ale jak znajdę to dodam. A nasza klasa.... worek "takich profili" bez dna


Fakt, być może nie wyraziłem się dość precyzyjnie. Nie mówiłem o wszystkich właścicielach beemek, tylko o tych z którymi osobiście zetknąłem się, a beemka w poprzednim poście, powinna być w cudzysłowie, bo jak zapewne zdajesz sobie sprawę nie chodzi tu o konkretną markę samochodu, tylko o styl jazdy oraz zbiornik z gównem który zamiast mózgu niektórzy posiadają. W wigilię 2009 na własne oczy widziałem, jak "umcyk" jadący jaskrawym stuningowanym czymś tam, uderzył w twarz małolata, który jadąc Tico ośmielił się (nie da się ukryć)w brzydki sposób zajechać drogę temu bydlakowi, mającemu prawdopodobnie zły przedświąteczny dzień. Błędem jest wrzucać wszystkich do jednego wora. Opisałem tylko jeden przypadek,a mam w pamięci kilka. Ty masz pozytywne doznania. Szanuje to. Na koniec jeszcze jedno, jeśli jeździsz oprócz Hondy - BMW, to wybacz proszę moje faux pas, przepraszam brachu, bez urazy...



Zmieniono: 6. mar 2010, 0:15
Motocykle
siwy
Postów: 110
Skąd: Lubin
Wysłana - 7 marca 2010 o 16:14


Za tak zwanom popisówke (palenie itp.) dostaje się mandat za sprawianie zagrożenia na drodze, za publiczne namawianie do zajechania drogi proponuję złapać chłoptasia i wychłostać na pręgieżu podczas otwarcia sezonu, kilka tys. motobraci i sióstr każdy po jednym uderzeniu barana.pozdrowionka
Brak zdjęcia
Natka
Wysłana - 7 marca 2010 o 20:53


siwy piękne marzenie... tylko wielka szkoda, że nierealne :-/
Motocykle
Kosek
Postów: 225
Skąd: Kelheim
Wysłana - 9 marca 2010 o 9:48


Ciekawe czy do użytej fotki ma prawa autorskie ?? Przy odrobinie dobrej woli ze strony N-K można to sprawdzić :)
Motocykle
riggs
Postów: 208
Skąd: Jaworzno
Wysłana - 28 listopada 2011 o 18:55


Niestety ludzie są bardzo zawistni. Dzisiaj na jednym z portali był artykuł o proteście motocyklistów we Francji na temat dodatkowego zabezpieczenia barierek energochłonnych które to w obecnym kształcie często zabierają życie motocyklistom. Forum jednak było pełne złowieszczych i jadowitych komentarzy. Jadowitych w stosunku do motocyklistów, smuci mnie to że ludzie z czystej zawiści może po trochu zazdrości i przede wszystkim niewiedzy tak atakują motocyklistów , niestety policja nie jest wiele lepsza u nich też jesteśmy na cenzurowanym.
Co do wypowiedzi Leo nt kierowców BMW to coś w tym jest , Brytyjczycy ale także Polacy przeprowadzili badania z których wynika że najbardziej chamską i agresywną grupą użytkującą samochody są właściciele aut marki BMW , zaznaczam że nie jest to moja prywatna opinia.
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Czy ktoś kupował ekspres do biura?
Tłumacz języka niemieckiego
Tłumacz języka angielskiego

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu