Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Witajcie. Koniec sezonu..

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
Nimfa
Postów: 1
Wysłana - 4 września 2017 o 16:35


Powoli zbliża sie koniec sezonu, chociaż ja uważam, ze sezon jest zawsze tylko pogoda nie dopisuje ;)

Jak go wspominacie? Jak zloty? Spotkania z innymi motocyklistami?

Ja cały sezon pięknie wspominać bede no prócz teraz końcówki..

Muszę się gdzieś wygadac i padło ba Was.
Sezon pięknie zaczęty na paru otwarciach sezonu byłam miast jak i tych organizowanych przez MC i FG ;)
Motoserca, motokrew.. Dużo fajnych imprez, ludzi a i pomóc można i super. Na prawdę!! Sądzę, że kongresowi się naprawili trochę pamiętając co było kiedyś a jest teraz.
Koniec sezonu, ostatnie ciepłe dni..
Pojechałam z koleżankami na mazury (muszę zaznaczyć, że nie jestem w żadnym klubie, stowarzyszeniu itp. Naszywek żadnych tez nie posiadamy)
I nie przyjemna sytuacja z hmm "klubem" wolnej strefy (wolnej strefy mazurskiej!!) szok bo sadzilam, że jednak oni trzymają sie tego co mówią.
Została mi zwrócona uwaga, ze powinnam zgłosić, że będę, wypytywanie jak na policji i ostrzeżenia.
Szybka ucieczka.. Nic sie niby nie stało ale niesmak został.

No dobra.. A jak Wasz sezon? Jakieś historie?
Motocykle
Jaster
Postów: 21
Skąd: Wielbark
Wysłana - 6 września 2017 o 10:00


Cześć, sam jestem z Mazur i dziwi mnie także, że taka sytuacja Cię spotkała. Sam nie jestem w W-MSN, ale musiałaś po prostu trafić na jakichś ciuli i tyle. Powiedz mi gdzie to w ogóle się stało? Co do sezonu to jak na razie tylko trochę ponad 6000km nakręcone, głównie zloty bo nie mogłem sobie pozwolić na wypadzik za granicę. Wreszcie zaliczyłem Łagów, który pozytywnie mnie zaskoczył poza tym mniejsze i większe zloty jak Chełmno, Augustów, Tolkmicko, Ciche ... Pozdrawiam
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Niedawno zacząłem szukać podstawowego przewodnika na te…
ostatnio zastanawiałem się jak sprawdzić czy policja po…
Łysienie andrgenowe

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu