Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Kupno nowego samochodu

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
biha21
Postów: 2
Wysłana - 3 kwietnia 2017 o 21:22


Witam, tak jak w temacie, szukam dobrego samochodu, który dobrze sprawdzi się w mieście. Bardzo często poruszam się po mieście i potrzebuje czegoś co jest zwinne, nie za duże i łatwo się tym parkuje :) czy ktoś z Was mógłby mi doradzić jakiś model? Zaznaczę, że bene się decydować na nowe auto z salonu. Mój kolega doradza mi ten konkretny model (...). Czy ktoś z Was poleciłby mi jeszcze jakieś inne auta i uzasadnił swoją propozycję? Z samochodu korzystam w pracy, więc muszę mieć coś niezawodnego i wygodnego. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź i opinię.

Zmieniono: 10 kwi 2017, 12:06 przez: Sławo
Brak zdjęcia
dudi
Postów: 98
Skąd: Polichno
Wysłana - 7 kwietnia 2017 o 20:28


To chyba nie to forum; /
Motocykle
Kosek
Postów: 225
Skąd: Kelheim
Wysłana - 9 kwietnia 2017 o 10:19


Kup sobie helikopter, będzie najpraktyczniejszy, a w przypadku ograniczonego budżetu proponował bym balon!!!
Brak zdjęcia
Piotrek
Postów: 152
Wysłana - 23 sierpnia 2017 o 14:35


A widzieliście może tą nową kodę Karoq... Coś czuje, że będzie hitem.
Brak zdjęcia
zenlo
Postów: 16
Wysłana - 24 sierpnia 2017 o 8:03


Piotrek napisał(a):
A widzieliście może tą nową kodę Karoq... Coś czuje, że będzie hitem.



Fajny sprzęcik. Jeżeli tylko będą trzymać dotychczasowy poziom jakościowy to wróżę i temu autu świetlaną przyszłość.
Tutaj informacja na temat tego jak powstawała nowa Skoda Karoq: http://www.motomaniacy.tv/premiery-motoryzacyjne/t…

Z tego co widzę na polskich drogach, to obecnie jest spore wzięcie na tego typu samochody. Czyli takie miejskie suvy.
Motocykle
Kosek
Postów: 225
Skąd: Kelheim
Wysłana - 25 sierpnia 2017 o 13:48


zenlo napisał(a):
Piotrek napisał(a):
A widzieliście może tą nową kodę Karoq... Coś czuje, że będzie hitem.



Fajny sprzęcik. Jeżeli tylko będą trzymać dotychczasowy poziom jakościowy to wróżę i temu autu świetlaną przyszłość.
Tutaj informacja na temat tego jak powstawała nowa Skoda Karoq: http://www.motomaniacy.tv/premiery-motoryzacyjne/t…

Z tego co widzę na polskich drogach, to obecnie jest spore wzięcie na tego typu samochody. Czyli takie miejskie suvy.

A gdzie to ma kufry?
Brak zdjęcia
Adam
Postów: 8
Skąd: Warszawa
Wysłana - 2 listopada 2018 o 6:04


Czy nowy czy używany ważne żeby kupić z odpowiedniego miejsca. Kupna z ogłoszeń nie polecam, złe doświadczenia za mną. Teraz kupiłem w komisie dealera. Wiem, że żadnych ukrytych wad nie znajdę. Zakup pewny, sprawdzony, a auto zachowuje się jak nowe. Odsyłam do strony po informacje jak bezpiecznie kupować samochód używany: SPAM


Zmieniono: 3 lis 2018, 3:34 przez: Sławo
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Niedawno zacząłem szukać podstawowego przewodnika na te…
ostatnio zastanawiałem się jak sprawdzić czy policja po…
Łysienie andrgenowe

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu