Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zamiast pić browara, wsiadaj na komara."

Forum » Mechanika » Wentylator w intruderze vs 700

Przewiń na dół
Motocykle
żulik
Postów: 3
Skąd: Slupsk
Wysłana - 31 marca 2015 o 16:04


jeszcze nigdy mi nie załączył to normalne?

Zmieniono: 31 mar 2015, 19:48 przez: Sławo
Motocykle
siwy
Postów: 110
Skąd: Lubin
Wysłana - 31 marca 2015 o 19:55


miałem 800 i też się ni włączał może nie był dogrzany, przy cx 500 częst się u mnie włanczał, moja teoria są bardzo dobrze chłodzone ale dobrze sprawdzić na krótko wentylator i czujnik temp.
Brak zdjęcia
dudi
Postów: 98
Skąd: Polichno
Wysłana - 31 marca 2015 o 20:38


Tak prawdę mówiąc to mój włącza się gdy temp.chłodziwa przekracza 95 stopni.Ale ja mam tylko Hondę
Motocykle
Kosek
Postów: 225
Skąd: Kelheim
Wysłana - 31 marca 2015 o 21:17


Intruz ma dość wydajną chłodnicę i w takich temperaturach jak teraz może się nie włączać. Nie zaszkodzi sprawdzić na krótko, bo latem przy + 30 może zrobić się z intruza czajnik ;-)
Motocykle
żulik
Postów: 3
Skąd: Slupsk
Wysłana - 1 kwietnia 2015 o 17:23


Dzięki panowie za podpowiedzi .Na krótko sprawdzałem zapaliłem świeczke podgrzałem i załączał ,ale wkładałem do gotującego czajnika z płynem chłodzącym to nie załączył ,pisze na nim 110 to mogą być stopnie celcjusza?
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 1 kwietnia 2015 o 17:31


Może być 110 chociaż to chyba troche dużo. W czajniku gotujący się płyn może mieć np 105 stopni i nie dojdzie do 110 bo zacznie wrzeć, a płyn w układzie spokojnie dojdzie do 110 (jest pod ciśnieniem i nie będzie się gotował) i wtedy się powinien włączyć.

Serio gotowałeś płyn chłodzący w czajniku? :]
Motocykle
żulik
Postów: 3
Skąd: Slupsk
Wysłana - 2 kwietnia 2015 o 16:36


Sławo napisał(a):
Może być 110 chociaż to chyba troche dużo. W czajniku gotujący się płyn może mieć np 105 stopni i nie dojdzie do 110 bo zacznie wrzeć, a płyn w układzie spokojnie dojdzie do 110 (jest pod ciśnieniem i nie będzie się gotował) i wtedy się powinien włączyć.

Serio gotowałeś płyn chłodzący w czajniku? :]

serio serio ale czajnik był otwarty i pewnie nie było takiej temperatury dzięki pozdrawiam
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Frezowanie cnc
Ściągacz do spręzyn
Wymiana sworznia

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu