Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zadbany motocykl to bezpieczny motocykl"

Forum » Turystyka » BAWARIA - NIEMCY

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
CeBeeRka
Postów: 2
Skąd: Wołów
Wysłana - 21 lutego 2015 o 15:26


HEJ
Zamierzam wybrać się do Saksonii i Bawarii Niemieckiej w okresie od 11 do 17 maja 2015 roku
Mało osób się deklaruje a sama nie pojadę. Więcej tutaj https://www.facebook.com/events/1614036088816446/
Nie masz fejsa - napisz na [email protected] na pewno wszystko wytłumacze. Można się nawet spotkać i pogadać. Wyprawa oczywiście motocyklami. POZDRAWIAM
Agata
[email protected]

PS maszyny które jadą to turystyki i sporty - prędkość różna w granicach 80-140 - 180 w zależności od trasy

Zmieniono: 21 lut 2015, 15:28
Motocykle
Kosek
Postów: 225
Skąd: Kelheim
Wysłana - 26 lutego 2015 o 17:11


Fajny pomysł, Bawaria jest naprawdę fajna i piękne widoczki, pod warunkiem, że nie jeździmy autostradami.

I tu drobna uwaga! Na lokalnych drogach warto trzymać się dozwolonych prędkości, maksymalnie + 10, bo w przeciwnym wypadku może to dość drogo kosztować. Nie mówię tu o mandatach, bo te kosztują wszędzie podobnie. Mam na myśli inny przepis, który jest egzekwowany we wszystkich krajach kooperujących z Niemcami. Przy przekroczeniu dozwolonej prędkości powyżej 20 km/h nakładana jest grzywna i zakaz prowadzenia pojazdu przez okres od 2 do 10 m-cy. Prawo Jazdy trzeba oddać do urzędu w ciągu 7 dni.
Jeżeli trafimy na upierdliwego urzędasa, to przefaksuje on informacje o zatrzymaniu prawka do Polski i mamy pozamiatane.
Spotkało to mojego kolegę, który się bardzo zdziwił zaistniałą sytuacją.

Jak planujecie przejazd w pobliżu Monachium lub Mainburga, to dajcie znać. Chętnie wychylę z Wami kufel złotego napoju :)
Motocykle
roman
Postów: 1
Skąd: Brodnica
Wysłana - 5 marca 2015 o 14:11


Cześć.Chętnie bym pojechał, jestem po 50-tce, to pewnie bym nie pasował.Honda CB500.W sezonie latam samotnie po 500km dziennie.Pozdrawiam.
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 11 marca 2015 o 23:44


Wiek nie gra roli akurat. Jak narazie jestem ja i znajomy. Jak tak dalej pójdzie zmieniamy trasę na wzdłuż granicy zachodniej na połnoc potem zwiedzanie klifów w niemcowni a potem sie zobaczy ale 90 % polska. POZDRO
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 11 marca 2015 o 23:45


Roman dzięki za uwagi ale to juz mam wklepane do głowy. Wszyscy mi to mówią ;)
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Wypożyczenie samochodu Gliwice/Katowice
Sachsenring MotoGP 2016
Trasy Czechy

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu