Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jazda motocyklem to przeżycie religijne, im szybciej tym bliżej Boga"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Konkurs Orlen

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
Kuba
Postów: 1
Wysłana - 7 października 2014 o 23:01


Cześć Wszystkim :) Nie wiem czy słyszeliście lub nie ale jest super konkurs Orlenu gdzie do wygrania jest motor WFM MO6! Szczerze jestem wielkim fanem Polskich starych motocykli ale nie posiadam własnego. Biorę udział w konkursie właśnie aby go zdobyć. Potrzebna jest mi wasza pomoc by spełnić marzenie! Wystarczy na facebooku wejść w podany dalej link https://www.orlenmotostyl.pl/numizmaty/myapp/myphoto/2060 po czym zaakceptować aplikacje i znaleźć moje zdjęcie ( jestem na nim ja, moja dziewczyna malująca usta i moto WSK) Bardzo liczę na wasze wsparcie! Dziękuje za każdy oddany głos!
Motocykle
siwy
Postów: 110
Skąd: Lubin
Wysłana - 8 października 2014 o 17:25


Kuba najpierw napisz coś o sobie nie wiadomo nawt z kąd jesteś, i na ilu forach piszesz że chcesz FUME, POWODZENIA
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Rower jakie modele polecicie
Instalacja elektryczna
Osłona karnisza

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu