Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zamiast pić browara, wsiadaj na komara."

Forum » Motorowery i skutery » szukam dobrego motoru na początek 50cm3 byle nie skuter i krosy i ścogcze

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
simek
Postów: 3
Wysłana - 28 lipca 2014 o 0:23


szukam dobrego motoru na początek 50cm3 byle nie skuter i krosy i ścigacze

Zmieniono: 28 lip 2014, 0:33

Zmieniono: 28 lip 2014, 0:33
Motocykle
Tomek
Postów: 32
Skąd: Rawicz
Wysłana - 29 lipca 2014 o 21:18


Nie skuter,cross , scigacz wiec co? Quad albo rower z silnikiem... zart:-) nie no to niewiem co bys chcial komarka? Motorynke?
Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 29 lipca 2014 o 21:58


Ja polecam Jawe 50 , albo Romet Ogar 50 , oczywiście oba z silnikiem Jawoskim 3 biegowy :) dobry by od czegos zaczać no i niedrogie stosunkowo , a i przy okazji może będziesz miał okazję troszkę pogrzebac w nich i nauczyc się tego i tamtego :)

Pozdrawiam Cichy :)
Motocykle
fakir
Postów: 119
Skąd: Wrocław
Wysłana - 29 lipca 2014 o 22:24


Ja szczerze mówiąc nie polecam zabytkowych motorowerów, typu jawa, simson czy ogar. One były fajne wtedy: 30 lat temu, a dziś odstają od chińskiego standardu na minus: silniki 2-suwowe, przy tym słabsze od dzisiejszych 4-suwów, mała trwałość tłoków i cylindrów, niektóre tylko miały zapłon elektroniczny, np. simson komfort, a reszta nie, hamulce bębnowe przód i tył, opony dętkowe, koła szprychowe, brak kierunków, 3 biegi, żarówki zwykłe, nie halogenowe. Ja bym kupił chińczyka, np. romet sprowadza teraz calkiem fajne chińczyki od firmy senko (i je branduje swoim logo). One są skopiowane z japońskich sprzętów sprzed 20 lat i maja np. bezawaryjne silniki OHV chłodzone powietrzem: po prostu niezniszczalne.
Motocykle
Patryk
Postów: 56
Skąd: Świdnica
Wysłana - 30 lipca 2014 o 14:10


Simson S51 - miałem takiego i polecam :) ! chińskie to dziadostwo !
Motocykle
fakir
Postów: 119
Skąd: Wrocław
Wysłana - 31 lipca 2014 o 12:10


Z całym szacunkiem Patryk, miałem simsona s70 przez 3 lata a potem mialem chinskiego rometa 125 cc. Porównanie wypada miazdżąco na niekorzyśc simsona :-)
Motocykle
siwy
Postów: 110
Skąd: Lubin
Wysłana - 3 sierpnia 2014 o 16:28


simek jak trzba pomocy to daj kilka swoich typów coś wspólnie wybierzmy, ale ostateczna decyzja należy do ciebie .zdania podzielone jak widać ,ja z racji milości do krajowej motoryzacji polecam coś z lat 80 jakiś romet czy póżniejszy simson ddr, jak pisał Cichy nabierzesz do głowy troche eksploatacji garażowej a nie srwisowejLWG
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Dorobienie kluczyka
przejde do sedna sprawy sorki może to nie jest strona d…
Obroty chopper 50 z silnikiem crossa chińskiego 125

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu