Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Kiedy humor ci się zj*bie wsiądź na motor będziesz w niebie"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Prośba o pomoc dla Filipa

« poprzednia   1 2  następna »

Przewiń na dół
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 7 maja 2014 o 9:36


Dnia 11 maja (niedziela) o 12.00 koło BASENU / TARGU / NOWEJ HALI (ul. Panieńska) rozpoczyna się piknik charytatywny dla małego chłopca który walczy o życie po wypadku. Miejsce WOŁÓW koło Wrocława. Będziecie latać po okolicach to wstąpcie do Wołowa - 2 korzyści za jednym zamachem. Samo to że będziecie już pomoże.
Liczę na Was

Aga
Motocykle
fakir
Postów: 119
Skąd: Wrocław
Wysłana - 7 maja 2014 o 11:41


Podaj nr konta jeśli masz - zwiększysz potencjalny krąg darczyńców.
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 7 maja 2014 o 14:26


Chodzi o to by przyjechać i rzucić do "skarbonki" - raczej podam numer a i tak nikt nie wpłaci a mój numer konta będzie ogólnodostępny. To nie przejdzie
Motocykle
fakir
Postów: 119
Skąd: Wrocław
Wysłana - 7 maja 2014 o 14:32


Piknik jest OK. Jak będę w okolicy to zajadę. Raczej myslalem, ze jest oprócz tego jakis numer konta fundacji, czy cóś, gdzie zbierane są pieniądze.
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 8 maja 2014 o 10:11


Nie ma fundacji. Jest rodzina która błaga o pomoc.
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 8 maja 2014 o 13:25


Na pikniku wezmę nr konta i wstawię na forum.
Brak zdjęcia
dudi
Postów: 98
Skąd: Polichno
Wysłana - 8 maja 2014 o 19:22


Witaj Agato:) I ten nr, konta na forum to najlepsze co możesz dla nich zrobić.I jak dla mnie to przydał by się jakiś społeczny kurator który dopilnuje gdzie trafią pieniądze i jak będą wydane.
Zbyt wielu oszustów jest Polsce by ktoś uwierzył ot tak na słowo.
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 9 maja 2014 o 8:13


Rodzina walczy o życie syna. Raczej nie wyda kasy na nowe auto
Motocykle
kowal
Postów: 3
Skąd: Lubin
Wysłana - 9 maja 2014 o 16:34


Witaj. Jak będę w okolicy to zajadę na pewno. Aby pogoda dopisała
pozdro
Brak zdjęcia
dudi
Postów: 98
Skąd: Polichno
Wysłana - 10 maja 2014 o 22:11


Agata napisał(a):
Rodzina walczy o życie syna. Raczej nie wyda kasy na nowe auto

Agatko nikt nie wątpi w twe dobre intencje:)(może oprócz mnie).Ale jeśli chcesz pomóc tym ludziom a w zasadzie ich dziecku, to nawoływanie do obecności na kweście nie wiele pomoże.Jak mam ofiarować marną stówkę skoro jechać nie mogę a wysłać również nie mam gdzie.Jeśli już coś chcesz zrobić to proszę Cię rób to dobrze!

Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 13 maja 2014 o 9:16


dudi nie przesadzasz ? Ja miałam zadanie rozgłośnić a nie organizować piknik charytatywny. Ale zawsze znajdzie się jakiś troll internetu któremu wiecznie coś nie będzie się podobać

Dzięki wszystkim którzy byli !!!! Uzbieraliśmy ponad 13 500 zł.
Motocykle
Sylvio
Postów: 4
Skąd: Skawina
Wysłana - 13 maja 2014 o 11:15


Agato, wielki szacun dla Ciebie i dla tego co robisz. Dzięki takim ludziom jak Ty ludzie zaczynają postrzegać nas motocyklistów w innym, tym dobrym wymiarze, a nie tak jak to u wielu utartymi stereotypami, że jesteśmy tylko bandą odzianą w skóry, chlejącą i słuchającą muzykę satanistyczną. Co do Dudiego, nie przejmuj się takimi. To znana na innych forach menda, czyli taki Paździoch forumowy, więc nie próbuj z nim polemizować, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i oczywiście pokona. Pozdrawiam...

Zmieniono: 13 maj 2014, 11:16
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 13 maja 2014 o 12:09


Dzięki Sylvio. Akcja na pewno się powtórzy bo jeszcze trochę pieniędzy brakuję. Namówię więc rodzinę chłopca do założenia jakiegoś "miejsca" gdzie mogą gromadzić datki ludzie dobrej woli. Tak sobie pomyślę jakby tak po 10 zł większość wpłaciła to pieniądze uzbierały by się migiem a człowiek po wrzuceniu 10 zł. by nie zbiedniał.
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 13 maja 2014 o 12:36


Mam nr konta
Bank Zachodni WBK Justyna Tyrala
42 1090 2460 0000 0001 2142 2783

z dopiskiem pomoc dla FILIPA

Zmieniono: 13 maj 2014, 12:36
Brak zdjęcia
dudi
Postów: 98
Skąd: Polichno
Wysłana - 15 maja 2014 o 13:12


Dzięki Agatko za nr konta i przeprosiny za sceptycyzm,jak(ile) mogłem tak pomogłem.
Sylvio: Dzięki za obiektywną i konstruktywną opinię o mojej skromnej osobie,ale jak się tu nie uśmiać jeśli Paździocha ocenia Kiepski:)
Motocykle
Sylvio
Postów: 4
Skąd: Skawina
Wysłana - 15 maja 2014 o 18:24


"Próżnoś repliki się chamie spodziewał, nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem, nawet pies cię jebał, bo to mezalians byłby dla psa"...Tuwim
Motocykle
Sylvio
Postów: 4
Skąd: Skawina
Wysłana - 15 maja 2014 o 22:14


I jeszcze niewielkie postscriptum.

(...)

Ludziom którzy niosą pomoc innym, a zwłaszcza chorym dzieciom należy się szacunek, a nie rzucane oskarżeń. Nie staraj się też polemizować tu ze mną, bo i tak już nie zajrzę do tego wątku, temat zakończyłem...


Zmieniono: 17 maj 2014, 19:10 przez: Sławo
Motocykle
fakir
Postów: 119
Skąd: Wrocław
Wysłana - 15 maja 2014 o 23:32


Nie podoba mi sie ton ostatniej wypowiedzi kolegi Sylvia - inwektywy, pogróżki - co to w ogóle ma być ? Może Dudi nie popisał sie taktem, ale za to Sylvio idzie w kierunku zupełnego chamstwa. Proponuje nieco ochłonąć. Powinniśmy sie raczej skupić na pomocy finansowej dla dziecka, skoro już jest nr konta.
Motocykle
Sylvio
Postów: 4
Skąd: Skawina
Wysłana - 16 maja 2014 o 3:50


Miałem się nie odzywać, nie wyszło. Inwektywy owszem poniosło mnie, chamstwo nie przeczę, ale drogi Fakirze pogróżki? bądź łaskaw i zacytuj w którym miejscu, bo chyba nie czytałeś ze zrozumieniem
Motocykle
fakir
Postów: 119
Skąd: Wrocław
Wysłana - 16 maja 2014 o 14:21


Pogawędki nocnych marków...

Sylvio napisał(a):
(...)Jeśli kiedykolwiek matole przyjdzie ci do twojego durnego łba, by publicznie powątpiewać w cudzą uczciwość, zwłaszcza gdy chodzi o rozliczenia finansowe, co jednoznacznie brzmi jak oskarżenie o kradzież, to zastanów się i jeśli to dla ciebie nie zbyt ciężkie przemyśl to.

No, powyższy cytat tak dla mnie zabrzmiał groźnie, ale może nie mam racji, się czepiam i była to tylko przyjacielska rada ... :-) Wobec tego, uznajmy, że w tym punkcie była to z mojej strony nadinterpretacja.

« poprzednia   1 2  następna »

Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Rower jakie modele polecicie
Instalacja elektryczna
Osłona karnisza

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu