Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Juz planuje przyszly sezon

« poprzednia   1 2  następna »

Przewiń na dół
Motocykle
Michal V-R
Postów: 352
Skąd: Warszawa
Wysłana - 7 lutego 2010 o 22:15


Juz wiem jak urozmaicic sobie moje wyjazdy na mazury pysznym jedzonkiem
http://www.grillowo.blogspot.com/ , az slinka leci, wypad za miasto ognich o kociolek.
Motocykle
bombonek
Postów: 8
Wysłana - 8 lutego 2010 o 22:11


A ja wam mówię ! Sezon bez wyprawy kilkudniowej, to sezon stracony !
Brak zdjęcia
DŁUGI
Postów: 75
Wysłana - 9 lutego 2010 o 7:53


A (chociaż nie zaczyna się od A)moje sezony z żoną to zloty,jak jesteśmy chociaż na jednym(nigdy się tak nie zdarzyło, ale może kiedyś...przynajmniej trzy)to sezon jest zajebisty.
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 9 lutego 2010 o 10:23


Długi, tego właśnie Ci zazdroszczę...
Brak zdjęcia
DŁUGI
Postów: 75
Wysłana - 9 lutego 2010 o 14:10


Lepodar,to nie ma co zazdrościc tylko siadac i jechac:)...W końcu młodośc się musi wyszumiec,nie??
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 9 lutego 2010 o 15:04


Długi zazdroszczę tego, że jeździsz z żoną, moja druga połowa choć akceptuje to wszystko na motocykl nie wsiądzie, dlatego (niestety)na szosach robię za singla...
Motocykle
Michal V-R
Postów: 352
Skąd: Warszawa
Wysłana - 9 lutego 2010 o 15:14


hehe moja byla zonka wszedzie ze mna jezdzila, a jak sie dowiedziala, ze pojezdilem sobie bez niej to bylo nawet kilka cichych dni, taka byla obraza
Brak zdjęcia
DŁUGI
Postów: 75
Wysłana - 9 lutego 2010 o 15:20


Lepodar,twoja i moja sytuacja ma swoje plusy i minusy.Plusy u mnie są takie,że niemuszę namiotu sam rozkładac i składac,a o minusach się nie rozpisuje,bo Sabina może to czasem przeczytac:),ale poważnie to tyle lat z nią jeżdżę,że jak czasem sam motorem jadę to mi czegoś z tyłu brakuje i mam wrażenie że ją zgubiłem:),a to że lubi jezdzic to dobrze trafiłem,bo żadko które kobiety moich kumpli jeżdżą z nimi(poprostu tego nie czują chyba)a szkoda.
Brak zdjęcia
DŁUGI
Postów: 75
Wysłana - 9 lutego 2010 o 15:30


Hehe:)Michal,u mnie też czasem tak jest:)
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 9 lutego 2010 o 16:11


Wiesz Długi jestem zdrowo odjechany (wystarczy że przejrzysz moją galerię):)moja żona należy do tych stonowanych. Znam plusy i minusy o których wspominałeś, może kiedyś małżonka mi "ulegnie" :)
Motocykle
Michal V-R
Postów: 352
Skąd: Warszawa
Wysłana - 9 lutego 2010 o 19:47


DŁUGI napisał(a):
Hehe:)Michal,u mnie też czasem tak jest:)

powiem ci tak, z moja byla zona sie jezdzilo wspaniale, wazy 52kg, ale na moto wierzyla mi slepo, nigdy nie odchylila sie, ani nie zrobila innej rzeczy jak ja. Jadac z nia czulem sie tak samo jakbym jechal sam, nigdy mi sie to juz wczesniej ani pozniej nie zdarzylo. byla idealem do jazdy jako plecak na motocyklu i jeszcze szeptala, szybciej. jak byl meski wyjazd, np 5-6 motocykli same chlopy, ale koledzy stawiali warunek, Aga jedzie z nami. I tylko ona jechala. a taka mnie nostalgia nadeszle w te zimowe wieczory :-)

Zmieniono: 9. lut 2010, 19:48
Motocykle
Roksana
Postów: 85
Wysłana - 10 lutego 2010 o 6:04


Najlepiej jakby małżonki przesiadły się na własne sprzęty ... hi hi hi ... ^^
Brak zdjęcia
DŁUGI
Postów: 75
Wysłana - 10 lutego 2010 o 7:13


Roksana,moja by chciała,kiedyś jak jeszcze się jawami rozbijałem to trochę jezdziła,teraz daję jej tylko kawałek na odludziu,ale tak żeby jezdziła sama to niechcę bo się boję o nią.
Motocykle
'seba'
Postów: 8
Skąd: Łaziska Górne
Wysłana - 10 lutego 2010 o 19:56


Moja żonka ostatni rejs zaliczyła w 5 miesiącu ciąży jakieś 650km noo i od tej pory już 4 sezony ją skręca jak gdzieś jadę ale z przyczyn oczywistych nie da rady ;( chyba że kupie coś z koszem ;( bardzo lubi śmigać a dla mnie sama jazda w 2 osoby czy samemu nie ma znaczenia,nie wiem jak, niekiedy słysze od kogoś że nie lubi bo coś tam? A najlepsze to gość 195cm i 120kg stwierdził że gleba była bo go laska przeważyła 160cm i 55kg ;))i jeżdziła już nie raz !
Motocykle
Roksana
Postów: 85
Wysłana - 10 lutego 2010 o 20:31


No wiec po kolei...
GŁUGI skoro się o nią boisz to chyba nie ufasz jej możliwością? Jak to jest że faceci lubią widok kobiet na motocyklach, ale nie swoich ? W drugą strone można to uznać za przykład i powiedzieć "to wyobraź sobie co ona myśli kiedy ty wsiadasz na motocykl". Uważam ,że jeśli partner (nie ważne czy to kobieta czy mężczyzna) wyraża aprobatę i zainteresowanie to pasja powinna ich jeszcze bardziej do siebie zbliżyć. No ,chyba że chcemy zachowac ten mały światek tylko dla siebie :]


'seba' Właśnie moja przyjaciółka stara się o dziecko. Oboje jeżdżą i już kombinuja nad wózkiem bocznym do HD :) jak ktoś jest twórczy to sam znajdzie rozwiązanie i wyklepie,a jak nie to kupi wózek w US ;) Z tego co zrozumiałam to potomek ma lat 4? Są przeciez ciuchy motocyklowe dla dzieci ,pasy dla młodszych i siedziska ... ale wtedy ograniczenie prędkości jest. Mam znajomych co córe wożą miedzy soba na XX :) jak się chce to pomysłów jest całe mnóstwo ;)

iiiiiiiiii... jestem w stanie uwierzyc w to "przeważenie"... Wystarczy że na zakręcie przy wiekszej prędkości ktoś się odchyli do tyłu lub w druga stronę i katastrofa gotowa. Miałam podobny przypadek z koleżanką mniejszą ode mnie o połowe i na całe szczęście poleciałam w buraki i nie położyłam sprzeta. Znów dwóch kolegów jechało i pasażer stwierdził że nie bedzie "jak pedał" trzymał się kierowcy i niestety na zakręcie motocykl pojechał prosto i czołówka z Laguną.
Motocykle
bombonek
Postów: 8
Wysłana - 11 lutego 2010 o 10:28


No i temat chyba się troszkę rozmył ? :)
Motocykle
glowek
Postów: 85
Wysłana - 11 lutego 2010 o 20:43


widac byl nudny wiec sam sie przekierowal na inny myślotok
Motocykle
'seba'
Postów: 8
Skąd: Łaziska Górne
Wysłana - 11 lutego 2010 o 23:50


Wózek boczny to nie dla nas;/ na ich 3-je to nie przepisowo ;( dziecko na motocyklu to nie jestem pewny ale chyba od 8 roku życia ;( plan zakłada 2 motocykle ale patrz punkt 3 ! tak więc jeszcze sam pośmigam ;(
Motocykle
Roksana
Postów: 85
Wysłana - 12 lutego 2010 o 12:58


'seba' z tego co mi wiadomo to do 9go roku życia jest ograniczenie prędkości do 45km/h ,albo do 7go ?

bombonek... temat się nie rozmył tylko każdy ma swój problemik do rozwiązania na nadchodzący sezon :)
Motocykle
bombonek
Postów: 8
Wysłana - 12 lutego 2010 o 17:00


No, chyba,że tak !? Ja dla przykładu chce nowy sezon rozpocząć z nowymi oponami, a nigdzie na razie nie mogę zrealizować zamówienia :( Gadają,że będą dopiero jak sezon się zacznie.

« poprzednia   1 2  następna »

Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Budowa domu na jakie kwestie zwrócić uwagę
Atopowe zapalenie skóry świąd
Kupno starego domu do remontu

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu