Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Kupię motór i dwa kaski będe na nim woził laski"

Forum » Motocykle » Na zimowe wieczory...

« poprzednia  1 2   następna »

Przewiń na dół
Motocykle
Gekon
Postów: 135
Skąd: Wrocław
Wysłana - 4 lutego 2010 o 23:03


Trener napisał(a):
Przecież prędkość nie jest wyznacznikiem bezpieczeństwa .


Mam nadzieje że napisałeś to z ironią...
Z drugiej strony coś mi podpowiada, ze nie więc rozwinę zdanie :D
Tak trudno to zauważyć że jadąc 60-100km/h i znając podstawowe zasady hamowania, przeciwskrętu i balansu jesteś w stanie tak panować nad sprzętem? Wyjdziesz z decydowanej większości niebezpiecznych sytuacji bez większego stresu. A co przy 240? Jeżeli masz minimum wyobraźni to liczysz tylko na szczęście, że nic nie wyskoczy z pola, że nie ugryzie cie pszczoła pod kaskiem, że nie zachce ci się kichać, że nie pęknie Ci opona... No chyba ze brak wyobraźni i wsiadasz na motocykl nigdy nie myśląc że to przydarzy się akurat Tobie, wtedy życzę powodzenia ;]

Przecież ja nie mówię, że każdy ma jeździć 80km/h, ale jak widzę że ktoś wstawia na publiczne forum filmik jak gościu 240 leci po zadupiach a do tego pojawiają się komentarze, ze prędkość nie jest wyznacznikiem bezpieczeństwa to smutno się robi... ;]

Zresztą główek w 100% zobrazował filmikiem to co ja napisałem, wystarczy tylko ruszyć głową :)
Motocykle
ZagaN
Postów: 24
Skąd: Wrocław
Wysłana - 4 lutego 2010 o 23:10


http://www.youtube.com/watch?v=1qODJEH1JhE bardziej takiego filmiku oczekiwałem na zimowe wieczory:) Końcówka filmu On any sunday
Motocykle
Trener
Postów: 17
Wysłana - 4 lutego 2010 o 23:40


tutaj macie też coś na zimowe wieczory http://www.youtube.com/watch?v=Ys5JWO-nCxc

he
Motocykle
glowek
Postów: 85
Wysłana - 5 lutego 2010 o 0:01


no wlasnie koles na skuteze ledwo uszedl z zyciem
pedzil jak szalony i robil popisy(stawal)
gdyby najechal na jeza i przebil opone to tylko przeciwskret i miedzygaz moglyby go uratowac
chłopina miał szczescie ze udalo mu sie wyhamować i wyjsc z przygody bez szwanku.

a ten twoj filmik ZagaN o wsce jest nudny chociaz pani ładnie spiewa
nawet nie maja plastikow i sie ciagle wywalaja ... tego stevena to na kurs prawa jazdy trzeba by wyslac , malkolm tylko dobrze jedzie
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 5 lutego 2010 o 0:56


Trener napisał(a):
tutaj macie też coś na zimowe wieczory http://www.youtube.com/watch?v=Ys5JWO-nCxc

he

haha tutaj to ani przeciwskręt ani międzygaz nie pomoże ;]
ale poważnie to nie chciałbym być w okolicy jakby taki koleś "pokazywał jak się cieszy" np przejeżdzając przez wioskę 240 km/h ;]
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 5 lutego 2010 o 8:39


Wiekowo jestem totalnym weteranem, motocyklowo zupełnym świeżakiem. Moją kobyłką jechałem najwięcej 130 km/h i powiem szczerze, nie czuję potrzeby pobijać rekordów. Chyba to już jest tak, że z biegiem lat człowiek coraz bardziej docenia bezpieczeństwo, a co idzie w parze - życie. Kiedyś liczyłem swoje szwy na ciele, wyszło mi tego coś około 150 (żaden z nich nie pochodzi z przypadłości komunikacyjnych) i pomyślałem, że żadnego więcej. Mam układ ze swoją kobyłką, ja ją będę szanował, a Ona mnie nie zabije...zresztą postanowiłem, że jeśli coś mnie uśmierci to tylko syf :)

Zmieniono: 5. lut 2010, 8:47
Motocykle
Michal V-R
Postów: 352
Skąd: Warszawa
Wysłana - 17 lutego 2010 o 15:42


jakie piekne drogi i pogoda... http://www.youtube.com/watch?v=fOCK9v8LcBA
Motocykle
Michal V-R
Postów: 352
Skąd: Warszawa
Wysłana - 18 lutego 2010 o 16:42


Motocykle
glowek
Postów: 85
Wysłana - 18 lutego 2010 o 17:50


juz to widzialem
swietny szczur ... król szczórow we wlasnej postaci.
silnik to niby czesc wymienna ale za gaz nie wbity w dowod to moga zabrac dowod rej.
podoba mi sie
jest fajny - bardzo

Motocykle
Trener
Postów: 17
Wysłana - 18 lutego 2010 o 22:51


« poprzednia  1 2   następna »

Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Bałkany motocyklem
Jak się przygotować do dłuższej podrózy motocyklowej
Łańcuchy i zębatki

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu