Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Kupię motór i dwa kaski będe na nim woził laski"

Forum » Turystyka » Wspólne jazdy motocykli z okolic Rawicza

Motocykle
fakir
Postów: 119
Skąd: Wrocław
Wysłana - 11 kwietnia 2014 o 10:53


Fajursko. Zazdraszczam i życzę dobrej pogody.

Ale: do 1-go maja jeszcze sporo czasu. A może by tak w ramach rozrywki wyskoczyć gdzieś na kilka godzin ? Np. tu ?:
https://goo.gl/maps/DxtQG
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 11 kwietnia 2014 o 13:18


dużo ? raptem 19 dni :D dla mnie to mega mało czasu :D jak ja mam wyjazdy już poplanowane do końca września :P

Ja mogę lecieć wszędzie byle tylko Cichy mi moto złożył i byle bym dostała chłodnice bo wszędzie szukam.
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 11 kwietnia 2014 o 13:19


ja bym się zapuściła na górę nad jeziora na przejaźdźkę
Motocykle
fakir
Postów: 119
Skąd: Wrocław
Wysłana - 11 kwietnia 2014 o 13:39


jak daleko w górę (mapy?) chcesz się zapuscić ?
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 11 kwietnia 2014 o 21:03


wiesz co ja obejrzę mapę i dam swoją propozycję
Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 12 kwietnia 2014 o 2:28


Agata napisał(a):
dużo ? raptem 19 dni :D dla mnie to mega mało czasu :D jak ja mam wyjazdy już poplanowane do końca września :P

Ja mogę lecieć wszędzie byle tylko Cichy mi moto złożył i byle bym dostała chłodnice bo wszędzie szukam.

Spokojnie Agatko możesz już planować wyjazdy , twoje moto poskładane , zalane wszelkimi płynami łącznie z naciągnięciem łańcucha :) właśnie wróciłem z warsztatu zostało tylko założyć zbiornik i fotel i można już fruwać , :):)
Pozdrawiam Cichy
podsumowując dzieli cię od jazdy 15 minut pracy i w drogę
Motocykle
Tomek
Postów: 32
Skąd: Rawicz
Wysłana - 12 kwietnia 2014 o 14:57


Hej chlopaki i Dziewczynki:-P :-) troche mnie nie bylo... z wielkim bolem pogonilem moj sprzet ale co tam :-) jak to mowia nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem:-) mam juz na oku inny sprzet i mam pytanie czy w normalnej przyczepce z plandeka pojdzie przewiez sprzet bez uszkodzen? A moze ma ktos taka przyczepke przystosowana do przewozu moto? Cichy/krzychu nie masz moze bo to przez twoja miejscowosc musze gonic po motor:-) moze bys sie ze mna zabral bo sie znasz widze i doradzil bys mi co do moto , bo bylo by trzeba troche zrobic przy nim :-)
Motocykle
siwy
Postów: 110
Skąd: Lubin
Wysłana - 12 kwietnia 2014 o 15:43


jaky co to w normalnej przyczepcce możesz transportować bez uszkodzeń wez ze sobą pasy jakiś kocyk i ze 2 opony
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 13 kwietnia 2014 o 18:53


ja mam dostawczaka. Moja honda cbr sie miesci tylko troche opona wystaje ale pas i sie wszystko trzyma bo klamry są w podłodze. Cichy założyłeś też chłodnicę ? Bo mialam Ci dać znać co do niej w poniedziałek bo prawdopodobnie będzie. Będę miala tez w poniedzialek kierunki. Chyba do ciebie przyjadę w poniedzialek / wtorek - owiewki przywiozę

A hmmm regulację zaworów to będziemy robić jak przyjadę czy jak ? Witrak na regulator kręci ? jak się rozliczymy ? :) 1000 pytań do Cichego :D
Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 13 kwietnia 2014 o 20:30


Oj Agatko Cichy jak to Cichy mało gada wiele robi jak przystało na Cichego :)
1000 pytań i jedna odpowiedz wszystko zrobione :)
Zawory sprawdziłem przed założeniem uszczelki i skręceniem silnika wszystko jest w książkowym jak najlepszym porządku z zaworami :) silnik poskręcany , zalany olejem , Wiatraczek chodzi założony i daje radę :) Chłodnicę założyłem po twoim Smsku z pytaniem czy wszystko już poskręcałem , i tak jak w Smsku pisałem zdjąć i przełożyć chłodnicę nie problem a jak by jej nie było to moto może jeździć :) co do kierunków to już wszystko podłączone i tylko wystają kabelki by podłączyć kierunkowskazy ale to bułka z masłem :) A co do rozliczenia to już prywatnie :)
pozdrawiam
Nie martw się jak Cichy dba o moto to nie masz się o co martwić :)
LwG Cichy :)
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 15 kwietnia 2014 o 16:32


no cholera to się nazywa extra robota. Mam dla ciebie juz motocyklistów nowych :) tak zwanych przyszłych stałych klientów.

A może by tak ktoś chciał ze mną nad morze jechać 1-4 maj. Co wy na to ? Oczywiście moto
Motocykle
turmen
Postów: 24
Skąd: Legnica
Wysłana - 16 kwietnia 2014 o 17:09


no z Tobą Agatko to bym chciał pojechać ale raczej nie będzie to możliwe :p
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 17 kwietnia 2014 o 11:18


rzuć wszystko i jedziemy ;)
Motocykle
Grzegorz
Postów: 3
Skąd: Polkowice
Wysłana - 17 kwietnia 2014 o 15:21


Hej,fajne macie propozycje wyjazdowe,nawet terminy i kierunki podobne;-)
wprawdzie ja planuję wyjazd nad morze 1-3maj ale okolice Dziwnów a 11maj okolice Krzeszowa no i oczywiście wszystko zależy od w miarę dobrej pogody. Jak dobrze zawieje możliwe że się gdzieś spotkamy :-)
Poleciał bym chętnie z wami moją "hania" wraz z plecaczkiem ale pewnie bym za bardzo opóźniał wam przejazd.
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 18 kwietnia 2014 o 8:51


Grzegorz jedziemy 1-4 do Darłowa. Może się podłączycie pod nas. Jedziemy ok 120 km / h więc nie wiem czy waż tak będziesz opóźniał. Jedziemy grupą więc dostosujemy się do reszty. Mam nadzieje. Bo jak poprują i zostawią mnie samą to będzie nieciekawie :D
Motocykle
turmen
Postów: 24
Skąd: Legnica
Wysłana - 23 kwietnia 2014 o 17:35


WJAZD DO PISAR KOŁO MIĘDZYLESIA...po rozmowie z kilkoma osobami proponuję termin wyjazdu 16.05.14r do 18.05.14r...wyjazd w piątek koło godziny 16 ze stacji shell w legnicy przy autostradzie w kierunku na jawor...cena za wynajm domku jest uwarunkowana liczbą chętnych osób...dzieci do 13r za free...jak macie kulturalnych znajomych to także ich zabierzcie...śpimy w domku lub dookoła w namiotach...w domku jest cztery sypialnie łącznie 7 łóżek po 2 os oraz spanie na zestawach zlotowych na podłodze no chyba że ktoś woli namiot(z pewnością tańsza opcja)...ilośc osób chętnych proszę potwierdzić mi jak najszybciej bo muszę warunki ustalić z właścicielem...czasu nie zostało już za wiele...w razie pytań pisać na priv lub tu ewentualnie mój nr 669-357-523...dodam że w planach jest zwiedzanie bunkrów po czeskiej stronie...decydować się ludziska bo naprawdę warto...LwG
Motocykle
Patryk
Postów: 56
Skąd: Świdnica
Wysłana - 23 kwietnia 2014 o 19:40


Dokładnie warto warto, potwierdzam że super miejscówka :)Ja Adaś się pisze na ten termin :)mogę spać na tym dużym stole (żarcik) hehehe :)
Motocykle
turmen
Postów: 24
Skąd: Legnica
Wysłana - 23 kwietnia 2014 o 20:52


pozytywnie...

Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 24 kwietnia 2014 o 7:38


Turmen mi nie rezerwujcie, pojadę na spontanie z namiotem ew pogadam z właścicielem na miejscu o spaniu w kącie na podłodze chyba że ktoś będzie miał miejsce w 2 osobowym wyru ;) ;) ;)

Zmieniono: 24 kwi 2014, 7:38
Motocykle
turmen
Postów: 24
Skąd: Legnica
Wysłana - 3 maja 2014 o 23:18


więc co ludziska z tym wypadem do pisar? kto chętny na 100%? ok 12-15 osób się deklarowało, może zmiana terminu? pytać znajomych, myśleć nad wypadem, dawać znać...ew olać...sami pojedziemy...

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Wypożyczenie samochodu Gliwice/Katowice
Sachsenring MotoGP 2016
Trasy Czechy

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu