Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu"

Forum » Turystyka » Wspólne jazdy motocykli z okolic Rawicza

Motocykle
Patryk
Postów: 56
Skąd: Świdnica
Wysłana - 2 kwietnia 2014 o 19:29


pewnie chodzi o PSP
Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 2 kwietnia 2014 o 19:31


Tomek trzymam kciuki byś wszystko załatwił pozytywnie :):)
Motocykle
Tomek
Postów: 32
Skąd: Rawicz
Wysłana - 2 kwietnia 2014 o 19:55


Dzieki :-) jutro podzwonie trochu i dam znac o co chodzi:-)
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 7 kwietnia 2014 o 7:20


Cichy / Krzychu napisał(a):
Ciekawe z kąd taka nazwa miejscowości ??? albo tam wiele tego piją albo robia tak czy inaczej napewno wina im niebraknie :)


A bo w Wińsku jest najcieplejszy rejon naszych okolic i były tam kiedyś uprawy winorośli :) stąd WIŃSKO :D

Zmieniono: 7 kwi 2014, 7:27
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 7 kwietnia 2014 o 7:23


PROPOZYCJA TURMENA: "dobry, witam...mam propozycję, miejscowość Pisary, koło Międzylesia 160 km od legnicy stary zabytkowy dom z lat 1870 zrobiony na skansen, tuż przy granicy z czechami, świetne miejsce na prywatną imprezę, tam się czas zatrzymał, odpowiedni klimat, miejsca parkingowe, kominek i całe wyposażenie...25zł od osoby i do negocjacji, termin również. obiekt należy do mojego niedoszłego teścia i mam pomysł na zorganizowanie fajnej zamkniętej imprezy...może są chętni?pisać to wspólnie ustalimy co i jak...naprawdę warto...oczywiście parada do czech jak najbardziej..."

Termin wstępny ok 09 maja. Co wy na to ? kto chętny

Mam nadzieje że do maja z Krzychem złożymy moją maszynę ;D
Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 7 kwietnia 2014 o 20:48


Spokojnie Agatko robi się już tylko wykończeniówka została , więc sądzę że wyjedziesz i to na pewno prędzej niż ja :)

Pozdrawiam
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 7 kwietnia 2014 o 21:24


Spoko jak coś to masz miejsce u mnie z tyłu. Tak daleko jeszcze z nikim nie jechałam ale mam nadzieje ze to przeżyjemy ;)
Motocykle
fakir
Postów: 119
Skąd: Wrocław
Wysłana - 7 kwietnia 2014 o 21:34


W tamtej okolicy to akurat warto pojeździć. Trochę latałem koło Międzylesia, są tam fajne zakrętasy i równy asfalt, tylko trzeba go wpierw wypatrzeć z satelity... ;-)

Zmieniono: 7 kwi 2014, 21:36
Motocykle
turmen
Postów: 24
Skąd: Legnica
Wysłana - 8 kwietnia 2014 o 8:33


trasy, widoki i to nie tylko na motocykl, flacha w plecak i pieszy wypad w teren też dużo radochy przynosi przede wszystkim klimat, powietrze i tak jak by czas płynie wolniej...tu jest link, więcej foto na życzenie mogę wrzucić...http://tablica.pl/oferta/wynajme-dom-w-celach-tury…
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 8 kwietnia 2014 o 9:36


ja dalej przystaję przy wyjeździe. Tylko ile nocy. Jedna dwie ? Myślę że z soboty na niedzielę będzie git 10-11 maj 2014r. Co wy na to. Ja mogę parę osób skołować ale fajnie jakby stąd oprócz mnie i turmena ktoś pojechał :D
Motocykle
fakir
Postów: 119
Skąd: Wrocław
Wysłana - 8 kwietnia 2014 o 13:33


Fajne miejsce. Niestety z mojej strony raczej nocowanie / imprezowanie nie wchodzi w grę. Mógłbym / moglibyśmy się z Wami przejechać, posiedzieć z godzinę i spadać z powrotem...
Motocykle
Patryk
Postów: 56
Skąd: Świdnica
Wysłana - 8 kwietnia 2014 o 15:01


Super sprawa ja też się piszę :)
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 8 kwietnia 2014 o 17:11


dobre i to fakir
Motocykle
turmen
Postów: 24
Skąd: Legnica
Wysłana - 8 kwietnia 2014 o 19:57


jest jeszcze siwy, czacha, krzyś fj, kudłaty lubin, może pani mariola z mężem, część będzie z tzw plecakami, spider się zastanawia, na pewno już jest fajna ekipa...im więcej ludzisk tym z pewnością będzie taniej...a właściciel to fajny gość, może nawet i poimprezuje z nami...fakir nikt nie zmusza zostawać a jak masz chęć na wycieczkę to jak najbardziej z miłą chęcią... :D
Motocykle
turmen
Postów: 24
Skąd: Legnica
Wysłana - 8 kwietnia 2014 o 20:04


fajnie było by dwie noce, ale z pewnością nie każdemu będzie pasować, więc myslę że w dniach 10-11.04.2014 wyjazd bysmy zrobili z rana koło 10 spotkanie na shellu koło autostrady w legnicy w kierunku na jawor, reszta sukcesywnie w miejscach po drodze tylko dajcie znać gdzie. jak bedzie trzeba to poczekamy, czas jest oczywiście do uzgodnienia ale myslę ze im wczesniej tym lepiej bo po zakwaterowaniu można by trasę do czech trzepnąć a po wycieczce oczywiście balanga:D
Motocykle
Patryk
Postów: 56
Skąd: Świdnica
Wysłana - 9 kwietnia 2014 o 11:51


Adaś 10 -11 chyba maj tak ? bo napisałeś kwiecień
Motocykle
turmen
Postów: 24
Skąd: Legnica
Wysłana - 9 kwietnia 2014 o 14:36


kurde pomyliło mi się jasne że maj...mam nadzieją ze lecisz z nami...
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 9 kwietnia 2014 o 14:52


aż mi się chce tego piwka i balangi ;)
Motocykle
Patryk
Postów: 56
Skąd: Świdnica
Wysłana - 10 kwietnia 2014 o 0:03


no pewnie że postaram się być :)
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 11 kwietnia 2014 o 7:27


ogłaszam wszem i wobec iż 1-4 maja roku pańskiego bieżącego :D wybieramy się z ekipą z wrocka na majówkę nadmorską. Okolice Władysławowa / Dąbków. Więcej info na facebooku moto wrocław maj 1-4. Albo lepiej napiszcie do mnie Aga Ta Wołów i ja Wam poślę linka. Maszyny jadą ścigaczowe ale chcemy zachować prędkość przelotową do 120 km/h

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Wypożyczenie samochodu Gliwice/Katowice
Sachsenring MotoGP 2016
Trasy Czechy

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu