Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zadbany motocykl to bezpieczny motocykl"

Forum » Turystyka » Wspólne jazdy motocykli z okolic Rawicza

Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 25 marca 2014 o 22:17


ścinawa odemnie jest jakieś 16 moze 18 km to tymbardziej zapraszam na kawe , ja nadal działam w mojej maszynie i jeszcze nie jeździ ale chetnie postawie kawę a Patryk miał byś po pewnym kawałku postuj , trafić do mnie bardzo prosto z ścinawy drogą E36 w stronę Rawicza miejscowaść Jawor , Fakir wie dokładnie gdzie :)
Polecam przed jazdą poodkrecac lusterka :):) / trlko fakir się nie obrax taki żarcik :)
Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 25 marca 2014 o 22:18


zreszta każdego innego dnia u mnie każdy motocyklista znajdzie przystanek :)
Motocykle
Patryk
Postów: 56
Skąd: Świdnica
Wysłana - 25 marca 2014 o 22:42


dzięki za zaproszenie, napewno skorzystam z kawy :) jak mieszkasz w Jaworze to wiem gdzie jest Jawor :) w niedziele byłem tam w klubie 13 , na kręglach, muzyczka klimatyczna, i pizza dobra
Motocykle
fakir
Postów: 119
Skąd: Wrocław
Wysłana - 25 marca 2014 o 22:44


My z Czarną moglibyśmy się doturlać do Scinawy pewnie gdzieś na 11:30. Krzychu, taki był plan, żeby Cie nawiedzić, tylko nie wiem, czy w drodze tam, czy w powrotnej (czyli po południu)? i nie wiem, czy jesteś przygotowany na takie tłumy ?... A o lusterka się nie martw - zawczasu schowam wszystkie cztery do bagażnika :-) Zadbaj też o to, żeby policja nie buszowała po okolicznych pastwiskach jak ostatnio ;-)
Motocykle
Patryk
Postów: 56
Skąd: Świdnica
Wysłana - 25 marca 2014 o 22:45


Cichy co robisz za maszynę?
Motocykle
fakir
Postów: 119
Skąd: Wrocław
Wysłana - 25 marca 2014 o 22:45


Patryk, to nie ten Jawor chyba masz na myśli :-) W Jaworze Krzycha nie ma klubów ani muzyczki, tylko łąki ;-)
Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 25 marca 2014 o 22:46


Patryk to nie ten Jawor muj to mała wiocha 6 domów , zerknij sobie na mapę proszę ścinawa kierunek rawicz , sa miejscowości po drodze Wińsko potem Piskorzyna i jest mój Jawor potem CHocieborowice i Wąsosz a dalej Rawicz ten co ty mówisz jest w kierunku przeciwnym odemnie , z tych wszystkich żecxzy co wymieniłeś ja posiadam tylko stół do bilarda tak czy inaczej zapraszam , :)
Motocykle
Patryk
Postów: 56
Skąd: Świdnica
Wysłana - 25 marca 2014 o 22:50


yhy no faktycznie tak właśnie myślałem co tak blisko hmmm, ale to wina wina %%%%%%
Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 25 marca 2014 o 22:50


muzyczkę mam z radja aż takie zadupie tu nie jest :)
Motocykle
fakir
Postów: 119
Skąd: Wrocław
Wysłana - 25 marca 2014 o 22:51


Patryk napisał(a):
yhy no faktycznie tak właśnie myślałem co tak blisko hmmm, ale to wina wina %%%%%%


Wińsko jest w pobliżu... ;-)
Motocykle
Patryk
Postów: 56
Skąd: Świdnica
Wysłana - 25 marca 2014 o 22:53


znalazłem na mapie !! musiałem przybliżyć do maksa :)
Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 25 marca 2014 o 22:54


Ciekawe z kąd taka nazwa miejscowości ??? albo tam wiele tego piją albo robia tak czy inaczej napewno wina im niebraknie :)
Motocykle
Patryk
Postów: 56
Skąd: Świdnica
Wysłana - 25 marca 2014 o 22:55


oo jak wińsko jest w pobliżu to tym bardziej trasa musi przebiegać przez Wińsko :)
Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 25 marca 2014 o 22:56


to i tak dobrze bo nie na kazdej jest to od twojej strony za mostem po prawej stronie pierwsza posesja to moja , znak rozpoznawczy to latarnia nowa z panelem słonecznym pod moją chatą jedyna we wsi :) a i drugie gościu gupio się uśmiechający widzący moto czy słyszący moto a wyglądający jak kretyn - to ja :) ale tylko tak wygląda jak słyszy lub widzi inne moto :)
Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 25 marca 2014 o 23:00


Patryk napisał(a):
Cichy co robisz za maszynę?

Mam Dniepra MT 11 z koszem ale tne go na maksa i przerabiam tak by był grubszy i niższy , prosta kiera , szerokie błotniki przyległe wielki zbiornik , no i nogi do przodu :)
Motocykle
fakir
Postów: 119
Skąd: Wrocław
Wysłana - 25 marca 2014 o 23:00


hmmm, a organizator zamieszania (czyli Gonzo) coś zacichł zupełnie. tak samo nie wiadomo co Turmen o tym wszystkim sądzi...
Motocykle
Patryk
Postów: 56
Skąd: Świdnica
Wysłana - 25 marca 2014 o 23:01


hehe :) dobra dobra zapamiętam znaki szczególne albo jutro przeczytam raz jeszcze ,,, jechać w stronę światła jedynego we wsi :)
Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 25 marca 2014 o 23:03


fakir napisał(a):
My z Czarną moglibyśmy się doturlać do Scinawy pewnie gdzieś na 11:30. Krzychu, taki był plan, żeby Cie nawiedzić, tylko nie wiem, czy w drodze tam, czy w powrotnej (czyli po południu)? i nie wiem, czy jesteś przygotowany na takie tłumy ?... A o lusterka się nie martw - zawczasu schowam wszystkie cztery do bagażnika :-) Zadbaj też o to, żeby policja nie buszowała po okolicznych pastwiskach jak ostatnio ;-)

Ja powinnem być w domku jak i rano tak i popołudniu . no chyba ze syn wyciągnie mnie do kościoła pomodlić się by moja maszyna była jak najprędzej zrobiona , w najgorszym wypadku 12:30 jestem juz w domu , gdybym wiedział żez rana będziecie to bankowo będę czekał :) policję jak wysłałem w pole tak już ślad po nich zaginoł :)
Motocykle
Patryk
Postów: 56
Skąd: Świdnica
Wysłana - 25 marca 2014 o 23:04


dopiero wtorek mamy :)
Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 25 marca 2014 o 23:05


Ja jeszcze nie mam czym jechać , ale na wszystko przyjdzie czas , puki co chętnie ugoszczę każdego :)

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Wypożyczenie samochodu Gliwice/Katowice
Sachsenring MotoGP 2016
Trasy Czechy

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu