Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Nie da ci żona nie da ci teść, tego co da ci silnik R6"

Forum » Motorowery i skutery » chopper dla słabego Taty

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
Marcin2112
Postów: 2
Wysłana - 18 kwietnia 2013 o 13:13


Witam.. mam dość nie typowe wymagania odnośnie motorku
Najpierw przybliżę dla kogo ma być ten sprzęt. A mianowicie dla mojego taty wiek 53 lata, 70 kg, 172 cm. Od dziecka zapalony maniak motocyklowy. Za kawalerki miał jeszcze WSki, MZty, ale jak się urodziłem motorki odstawił i zajął się utrzymywaniem domu.
Obecnie jest ciężko chory rak złośliwy, została mu dosłownie "chwila" życia. Zawsze mówił ze na starość sobie kupi choppera i teraz chcę jego marzenie spełnić i choć odrobinę ulżyć mu w cierpieniu.
Po odejściu taty ja bedę używał motor typowo rekreacyjnie.
Budzet mam 4000zł +/-500zł Wiem ze to malutko, ale jestem w stanie zorganizować i więcej.
Proszę o jakieś propozycje chopperów poj. max 250 myślę gdyż tata jest z dnia na dzień coraz słabszy. Nie ukrywam czas a nie pieniądze sie dla mnie liczy najbardziej.
Brak zdjęcia
Śpioch
Wysłana - 19 kwietnia 2013 o 3:47


Honda Shadow 125 moim zdaniem była by bardzo OK
Brak zdjęcia
Marcin2112
Postów: 2
Wysłana - 22 kwietnia 2013 o 8:21


Dzięki śpioch, żę potraktowałeś moją prośbę poważnie.. Na forummotocyklistow.pl dostałem swoją odpowiedź. zakupiłem Kawasaki en 500 ;)Pozdrawiam
Brak zdjęcia
Śpioch
Wysłana - 22 kwietnia 2013 o 9:24


Też fajny motocykl . Życzę powodzenia i wiele frajdy dla Taty , pozdrów go , trzymam kciuki za wiele kilometrów które nakreci i oby jak najdłużej .
Motocykle
waciak_antoni
Postów: 2
Wysłana - 24 kwietnia 2013 o 14:37


To skoro Twój tato ma już EN 500 to powinien teraz zalogować się na forum vulcaneria.pl. Znajdzie tam masę przydatnych informacji na temat najmniejszego Vulcana od jego użytkowników. Pozdr
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Dorobienie kluczyka
przejde do sedna sprawy sorki może to nie jest strona d…
szukam dobrego motoru na początek 50cm3 byle nie skuter…

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu