Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jestem stary niedołężny, ale motor mam potężny"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Turystyka motocyklowa - praca licencjacka. Proszę o pomoc :)

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
Eryk
Postów: 2
Wysłana - 11 marca 2013 o 18:10


Hej witam
Jestem nowym użytkownikiem forum. Studiuję Turystykę i Rekreację w Rzeszowie i zabieram się właśnie za pisanie pracy licencjackiej - "Turystyka motocyklowa jako forma turystyki kwalifikowanej". Zainteresowany jestem tematem gdyż sam przez jakiś czas latałem sobie Hondą VF500F, niestety zmuszony byłem sprzedać i jestem chwilowo uziemiony ale mam nadzieje że niebawem się to zmieni:D. Proszę Was zatem o pomoc i wypełnienie ankietki która bardzo pomoże mi w dalszych działaniach.
https://docs.google.com/forms/d/1-lD5pf_JAEy9gqkks…
Z góry wielkie dzięki!!
Pozdrawiam
Motocykle
Kosek
Postów: 225
Skąd: Kelheim
Wysłana - 11 marca 2013 o 20:18


Stary! Chętnie odpowiedziałbym na wszystkie pytania tej ankiety, ale ona jest strasznie źle skonstruowana - nie daje możliwości udzielenia prawdziwych i szczerych odpowiedzi. Przy punkcie:
Czy podróżuje Pan/Pani

Samotnie
Z rodziną
Ze znajomymi
wymiękłem:
Podróżuję w równym stopniu samotnie jak i z rodziną jak i ze znajomymi - a mam możliwość wyboru tylko jednej opcji, to jak moje odpowiedzi mają być szczere??!!
Proszę zrób nową logiczną ankietę, albo nie proś o rzetelne i szczere odpowiedzi. Chciałem pomóc i chętnie odpowiem na Twoje pytania, ale wybacz - nie w ankiecie, gdzie nie mam możliwości wyboru. Jak masz jakieś pytania to proszę na priv'a.
Brak zdjęcia
Eryk
Postów: 2
Wysłana - 12 marca 2013 o 8:37


Dzięki za podpowiedzi Kosek:) Wiesz przy konstruowaniu takiej ankietki bardzo łatwo zrobić jakiś błąd. Teraz już jest poprawione więc powinno być dobrze. Jeśli nadal masz chęci proszę o odpowiedź:D
Motocykle
Kosek
Postów: 225
Skąd: Kelheim
Wysłana - 12 marca 2013 o 20:07


No!!! Teraz to z przyjemnością ją wypełniłem :o) do czego zachęcam też innych.
Motocykle
nick
Postów: 22
Skąd: Haugesund
Wysłana - 28 marca 2013 o 22:23


Eryk,bez obrazy,odpowiedziałem na twoją ankietę ale ona ni kupy ni dupy się trzyma,ja chce miec mozliwość wypowiedzenia się a nie na pytania tak skonstruowane ,że trudno jednoznacznie dac odpowiedż .Ale to tylko do twojej pracy,ona i tak nic nie zmieni ale Tobie życze powodzenia
Motocykle
Grzegorz
Postów: 6
Skąd: Zębice
Wysłana - 4 kwietnia 2013 o 18:30


Witaj również wypełniłem pozdrawiam!
Motocykle
Adam
Postów: 1
Skąd: Tychowo
Wysłana - 4 kwietnia 2013 o 20:38


Witam Wszystkich! Ankieta wypełniona życzę powodzenia.Do zobaczenia na szlaku.Pozdrawiam
Motocykle
Biker's Place
Postów: 5
Skąd: Wrocław
Wysłana - 7 kwietnia 2013 o 21:48


Cześć,

kilka lat temu pisałem pracę mgr "Stan oraz perspektywy rozwoju turystyki motocyklowej w Polsce" Od razu mogę Ci powiedzieć, że wybrałeś sobie nie łatwy temat z kilku powodów. Prawdopodobnie będziesz miał zerowe wsparcie od promotora ( chyba że to jakiś pasjonat z młodszego pokolenia) bo mój nie miał pojęcia o czym piszę;) Kolejna sprawa to bardzo mała ilość tekstów źródłowych w języku polskim ( chyba że coś się zmieniło od tego czasu). Jeżeli będziesz potrzebował jakiejkolwiek pomocy to pisz śmiało, gdyż temat jest zacny !

pozdrawiam !
Motocykle
Agatka
Postów: 2
Skąd: Legnica
Wysłana - 10 kwietnia 2013 o 15:19


Fajna ankieta wypełniłam chociaż wiele punktów bym pominęła bo dopiero zaczynam przygodę z jednośladem :)
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Zakup porządnego zegarka
Rower jakie modele polecicie
Instalacja elektryczna

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu