Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu"

Forum » Wrocław » Miejsce w garażu - Różanka

Przewiń na dół
Motocykle
Gekon
Postów: 135
Skąd: Wrocław
Wysłana - 30 maja 2011 o 20:52


Witam!
Szukam garażu/miejsca w garażu do wynajęcia w okolicach ul. Bezpiecznej/Obornickiej itp.

Jeżeli ktoś coś wie to proszę o kontakt :)

Artur
Motocykle
Zuzka
Postów: 6
Skąd: Wrocław
Wysłana - 1 czerwca 2011 o 11:22


Hej,

również mieszkam w tej okolicy i chętnie podłączę się do Twoich poszukiwań garażu, jesli tylko finansowo wyjdzie przyzwoicie:)

gdyby znaleźć jeszcze jedną osobę, to myśle, ze byłoby idealnie (być może mój kumpel by sie pisał).

mogę na Różance i przy garażach na skrzyżowaniu bezpiecznej z jugosłowiańską rozwiesić ogłoszenia;)

Zuzka
Motocykle
Gekon
Postów: 135
Skąd: Wrocław
Wysłana - 1 czerwca 2011 o 12:21


O to super!
Daj znać jakby się kolega zdecydował, wynająć garaż w trzy osoby to jakieś max 100zł od łebka :)

Brak zdjęcia
Yasny
Wysłana - 1 czerwca 2011 o 15:12


Mógłbym się przyłączyć? Oczywiście jeżeli cena będzie możliwa.Mieszkam na Różance i byłoby super mieć motocykl koło domu.Zaciągnę języka czy ktoś z sąsiadów chciałby wynająć :)
Motocykle
Gekon
Postów: 135
Skąd: Wrocław
Wysłana - 1 czerwca 2011 o 17:57


No proszę, zaraz się okaże że cały hangar potrzeba :D

Jacku jakbyś coś wiedział to pisz, ja jestem tu "nowy" więc średnio z kontaktami. Jeździłem ostatnio po okolicznych garażach i rozglądałem się za ogłoszeniami - niestety bezskutecznie.

Artur
Motocykle
Zuzka
Postów: 6
Skąd: Wrocław
Wysłana - 2 czerwca 2011 o 10:28


Widzę, że uzbierał się komplet już ;) to świetnie!

Jeżeli coś znajdziecie to dajcie znać. Ja jutro rozwieszę parę ogłoszeń przy garażach na Bezpiecznej i puszczę temat wśród znajomych rodziców:)
Motocykle
Zuzka
Postów: 6
Skąd: Wrocław
Wysłana - 7 czerwca 2011 o 17:55


Panowie, znalazłam coś, choć nie wiem czy pasuje do naszych oczekiwań ;P

Od 16 czerwca zwalniają się dwa garaże na Obornickiej (obok salonu z z samochodami amerykańskimi). Tyle tylko, że są duże, bo ok.30m2 każdy i cena jest adekwatna, bo 366zł brutto. I niestety nie ma prądu, choć jest mozliwość zamontowania (wtedy dochodzi licznik i płacimy sobie sami). Z pospiechu nie zapytałam czy brak prądu całkowicie, czy światło przynajmniej jest.

Rozważcie tę opcję i napiszcie co myslicie;)

pzdr
Zuzka
Motocykle
Gekon
Postów: 135
Skąd: Wrocław
Wysłana - 7 czerwca 2011 o 23:09


Mi by wstępnie pasowało, po 120zł miesięcznie to jeszcze spoko.

Tylko co do dokładnej lokalizacji to może już na PW czy coś a nie na forum :)

Artur
Motocykle
Gekon
Postów: 135
Skąd: Wrocław
Wysłana - 13 czerwca 2011 o 9:38


Jacku odezwij się,
może się nie logujesz i nie widzisz wiadomości na PW

:)
Motocykle
Zuzka
Postów: 6
Skąd: Wrocław
Wysłana - 13 czerwca 2011 o 9:52


A może ktoś inny byłby zainteresowany?

Garaż niedaleko Różanki, ponoć duży, więc pomieścimy się wszyscy:)
Brak zdjęcia
EldoRadek
Postów: 3
Skąd: Wrocław
Wysłana - 17 czerwca 2011 o 18:15


Witam, uwzglednijcie fakt, ze w umowie z firma wynajmujaca te garaze (nie wymieniam bo forum) jest klauzula o koniecznosci uzyskania ich zgody na udostepnianie garazu osobom 3-cim. Warto to z nimi omowic jakie maja podejscie i czy wyrazaja zgode w podobnych przypadkach.
Dodatkowo - wazne dla osob wchodzacych od strony osiedla - niebawem zlikwiduja to przejscie bo ponoc maja problem z osobami postronnymi wchodzacymi na teren (skrot do obornickiej). Jedyne wejscie bedzie wiec od Obornickiej.
Swiatla nie ma. Podlaczenie na wlasny koszt + oplaty eksploatacyjne. Do calosci jeszcze chyba z 5% oplaty administracyjnej (ciekawe za co, nic tam nie robia).
Wynajmujaca firma nie odpowiada za to co w srodku. Mimo tego, ze jest stroz i sporo kasuja za niewybetonowany garaz pamietajacy Bieruta.
Anyway, w sytuacji " kryzysu garazowego" - to moze nie byc krytyczne.
Ja tez szukam czegos
Brak zdjęcia
EldoRadek
Postów: 3
Skąd: Wrocław
Wysłana - 20 czerwca 2011 o 15:41


Witam Was,
nie bardzo widzę reakcję i nie wiem czy zaglądaliście tutaj. W każdym razie chciałem Was poinformować, że zwolnił się tam garaż dzisiaj i można wynajmować. Trzeba szybko bo pewnie znajdą się klienci. Sprawdziłem wynajmowanie wspólne - nie ma problemu, firma zawsze wyraża zgodę.

pozdrawiam

EldoRadek
Motocykle
Gekon
Postów: 135
Skąd: Wrocław
Wysłana - 21 czerwca 2011 o 9:08


Radku, wysłałem Ci wiadomość na skrzynkę :)
Motocykle
Gekon
Postów: 135
Skąd: Wrocław
Wysłana - 26 sierpnia 2011 o 12:14


Hej!
Podbijam temat, mamy duuużo miejsca w garażu. Cena uzależniona od ilości chętnych, na razie to 120zł od osoby.

Zainteresowani? :)
Brak zdjęcia
mike
Postów: 2
Wysłana - 29 kwietnia 2012 o 22:21


dalej ktoś poszukuje garażu ?:)
Brak zdjęcia
Marek
Postów: 2
Skąd: Wrocław
Wysłana - 30 kwietnia 2012 o 22:14


@mike
Tak, ja szukam - coś blisko Zaułku Rogozińskiego. Pisałem do Gekon-a czy dalej mają miejsce ale jeszcze nie odpisał. Ty masz coś czy dopiero szukasz ?

Zdr.
Brak zdjęcia
mike
Postów: 2
Wysłana - 1 maja 2012 o 0:09


ja dopiero też szukam, moja właścicielka mieszkania u której mieszkam poinformowała mnie że miesiac temu wynajęła garaż za 150zł miesiecznnie koło bezpiecznej :/ a ja właśnie też tam szukam, ale zaulek też może być. jak narazie wstrzymuje się z kupnem motoru bo nie mam gdzie trzymać :/

jak coś bedziesz mial to daj znać, wtedy na szybkości coś kupie.
Brak zdjęcia
CUK Ubezpieczenia
Postów: 3
Wysłana - 7 sierpnia 2014 o 12:29


Witam,

Zapraszam do CUK Ubezpieczenia po najtańsze ubezpieczenie pojazdu. Jesteśmy największą multiagencją w Polsce, w swojej ofercie posiadamy ponad 20 Towarzystw. We Wrocławiu nasze lokalizacje mieszczą się na ul. Armii Krajowej 12b (AB Centrum) Tel. 173679572 i ul. Jedności Narodowej 150b tel. 717298881. Serdecznie zapraszam, służymy pomocą.
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Polecane firmy (Wrocław):

Agencja GEKONInne
AUTO SERWIS KŁOWATY Motocykle…Warsztat
Zakład Tapicerski Inne
Od zmierzchu do śwituKnajpa motocyklowa
Biker's PlaceWarsztat, Sklep

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu