Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zadbany motocykl to bezpieczny motocykl"

Forum » Motocykle » Co na pierwszy motocykl?

« poprzednia  1 2 3 4 5   następna »

Przewiń na dół
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 16 kwietnia 2010 o 16:13


ciekawe jak to się stawia na koło, czy na jedno, czy na dwa heheh
Motocykle
Żagiel
Postów: 27
Skąd: Siedlce
Wysłana - 16 kwietnia 2010 o 19:06


Z przednim no problem,na tylnie bym nie próbował mimo mojego słusznego wzrostu...
Motocykle
Zsbson
Postów: 3
Skąd: Zatory
Wysłana - 14 listopada 2015 o 7:43


Ja bym zaczął skuter potem 250 a dopiero później 600 pozdro
Motocykle
Zsbson
Postów: 3
Skąd: Zatory
Wysłana - 14 listopada 2015 o 7:45


Ma ktoś honde cbr 600 f 1
Motocykle
kojot
Postów: 2
Skąd: Ostróda
Wysłana - 31 sierpnia 2016 o 22:55


Jestem na forum nowy ale doswiadczenie jakies tam mam... Nie wliczajac motorynek, komarków itd. swoja przygode z motocyklami zaczalem od wsk125 i krok po kroku zdobywajac jakies tam doswiadczenie przesiadalem sie na wieksze pojemnosci. Zaliczylem: MZ150, MZ250, Jawa350TS, HondaCB500, HondaCB650 (tu niestety dzwon i pol roku w szpitalu ale i tak jobel na motocykle mi nie minal), jeszcze noga w gipsie i kolejna CB650, pózniej HondaVFR750, HondaVFR800, SUZUKI GSX1100F (w wersji zdlawionej 90km), teraz GSX1100F 136KM... Moim zdaniem obralem w miare dobry kierunek...powoli uczylem sie kazdego motocykla. Przyzwyczajalem sie do mocy, masy itd. Nie zapomnialem tez zadnej wywrotki, moze glupio to zabrzmi ale nawet przewracac na motocyklu trzeba sie nauczyc by wyjsc z gleby jak najmniej poszarpanym. Pozdrawiam Kojot
Brak zdjęcia
Skizuka
Postów: 3
Skąd: Warszawa
Wysłana - 18 marca 2017 o 17:11


Czesc wszystkim ;) byłam dzis własnie ogladać 2 motocykle. Z racjo tego, ze to bedzie moje pierwsze moto zdecydowałam sie na 250. Kawasaki ninja vs. honda cbr ;) wygrała Kawa bo jest naprawde fajnym motocyklem :) wygodna no i w ogole skradła moje serce :) i tu pytanie do Was bo jak sie okazało własciciel zgubił dowód rejestracyjny i zapewnil, ze wyrobi duplikat juz w poniedziałek i wszytsko bedzie spoko. Przyznaje, ze jakos troche dalo mi to do myslenia ale karta pojazdu jest itd wiec chyba nie mam sie czym martwic ?
Motocykle
Czester
Postów: 31
Wysłana - 19 marca 2017 o 15:35


Nie widzę specjalnych powodów do zmartwień.
Brak zdjęcia
Darekxx
Postów: 2
Wysłana - 20 lutego 2018 o 17:14


Jeśli ktoś nie wie jak rozpocząć przygodę z motocyklem to powinien zajrzeć tutaj : https://motomoda24.pl/blog/jak-rozpoczac-przygode-… - według mnie to super wpis ! :)
Brak zdjęcia
GawB
Postów: 3
Wysłana - 17 lipca 2018 o 13:32


Skuter to zdecydowanie najlepszy motor na początek, potem stopniowo przesiadaj się na większe pojemności.

« poprzednia  1 2 3 4 5   następna »

Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Bałkany motocyklem
Jak się przygotować do dłuższej podrózy motocyklowej
Łańcuchy i zębatki

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu