Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Nie da ci żona nie da ci teść, tego co da ci silnik R6"

Forum » Imprezy motocyklowe » Zlot urodzinowy u kolczyka

Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 27 czerwca 2013 o 9:48


Zapakowani o 10,30 wyjazd.Wszystkim ruszajacym w trasę zadowolenia z jazdy.Do zobaczenia :-)
AAAAAAAAAAAAAAaaa 1.
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 27 czerwca 2013 o 9:49


Mój tel.niezmienny 666 08 58 38
Motocykle
jarekc
Postów: 56
Skąd: Wrocław
Wysłana - 27 czerwca 2013 o 21:39


I wziął i pojechał - i co robi - :-)) , a reszta jutro "do roboty" - aleeee damy radę i jutro dołączymy. TAK BĘDZIE.
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 30 czerwca 2013 o 19:28


Po zlocie...... 365 (taki żarcik:-)
Dzieki wszystkim ktorzy dotarli i tym którzy dotrzeć mieli.Dzięki z długie rozmowy przy ognisku,za pogranie na gitarach,dzięki za przechylanie kielichów za moje zdrowie. Dzięki za wszystko:-)
Mam nadzieję że w przyszłym roku spotkamy sie również..........
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 22 maja 2014 o 19:23


Uwaga,uwaga! Podaję termin tegorocznego spotkania urodzinowego ..............chwila napięcia-trzeba toooooooooo wytrzymać..........a oto on 13.06-15.06.2014.Rozumiem,że wszystkim pasuje.Więc jak zwykle zapraszam wszystkich,starych,młodych,wesołych,pr zegranych,lubiących złocisty napój iiiiii nie tylko.Nie bedę opisywał "atrakcji" booooooooo te się nie zmieniają tak jak mój nr tel. 666-08-58-38.Tak dla przypomienia dobrze mięć conajmniej swój spiworek,ewentualnie namiot,gdyż miejsc w domu może braknąć,jak nas będzie np.9(słwnie dziewięciu).Instukcje,dojazdy,kontakty na stronach z poprzednich lat.........
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 8 czerwca 2014 o 20:04


Od jutra bedę osiągalny tylko pod telefonem :-)
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 15 czerwca 2014 o 16:56


IIIIIIIIIIII pooooooooo imprezie :-)Trzon imprezowiczów dopisał jak zwykle Jarek(szczególnie za to,że tyle km. robisz coby złożyć mi zyczenia osobiscie),Blizniak(imbrezowicz od poczatku)Ryczard (niezastąpiony w eskapadach)no iii nowa ekipa z Kowalewa(mam nadzieje,ze w przyszłym roku bedziecie) i ochy,achy i inne.Do zobaczenia za rok boooooooo sie kroiiiiiiiii :-)Co to bedzie,co to bedzie...................
Brak zdjęcia
wuja
Postów: 178
Wysłana - 19 czerwca 2014 o 8:58


witam wszystkich,cieszę się że zlot się udał jak co roku. ale Kolczyk gdzie jakieś foty,muszę wiedzieć i widzieć co było pite i w jakich ilościach,jak wyglądało ognisko,będę miał czego żałować.
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 19 czerwca 2014 o 12:53


Foty to dowód dla kobiet które tylko na to czekają.Zobaczy taka przeanalizuje,ale nie przetrawi...........Póżniej już tylko teksty o których pisał nie bedę........Zresztą Jarek robił za reportera i prażbę trzeba kierować do Wrocławia-może cóś wrzuci jak odnajdzie aparat :-)
Zresztą przed nami juz przyszłoroczne urodziny do których przygotowania czas zacząć bbooooooooooo w przyszłym roku zmiana kodu nie tylko u mnie,ale u Jarka i Piotra również.......Jest plan,aby tylko dożyć :-)
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 19 czerwca 2014 o 12:57


Dodam,że ognisko nie było pilnowane iiiiiiiii trzeba było ogołocić z konarów jabłonke po uprzednim telefonie do żony.Choć jezyk się plątał zrozumiała o co chodzi.I to by było na tyle jak mawiał klasyk :-)
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 26 lutego 2015 o 18:03


Witam - dozyliśmy 2015 r. cali i zdrowi,kontuzje powypadkowe u niektórych częściowo wyleczone.Odszkodowania jeszcze w toku,ale jesteśmy dobrej mysli :-)
Do zaczęcia tematu sprowokował mnie Kosek (do niego miejcie pretensje-taki żarcik :-)
Napiszę tak, coby zacząć temat-prowadzimy rozmowy :)I to by było na tyle jak mawiał klasyk :-)
Wstępnie termin czerwiec,coby spotkać się przd sezonem urlopowym .......
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 26 lutego 2015 o 18:17


AAAAAAAAAaaaaaaa byłbym zapomniał są to moje ostatnie oficjalne urodziny,które organizuję,mam nadzieję,że pojawi się Was dużo,dużo,albo jeszcze więcej (zrozumcie szóstka z przodu :).Nawet z tego powodu (miedzy innymi)zmieniłem plastika(z którego mało zostało)na kanalizę.Jak to mówią zostałem "pastowanym kabanem"
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 26 lutego 2015 o 18:41


Jeszcze jeden "dopisek"(wybaczcie zacząłem "trening" w sobotę koncert ceti)mogę napisać w tajemnicy,że na urodzinach pojawi się na pewno trzech (nie ,nie tenorów)solenizantów
Jarek-Wrocław
Piotrek (może będzie ich dwóch-to nie żart)-Pasłęk
Jurek-Elbląg
Koledzy nie miejcie pretensji,że napisałem w waszym imieniu............
Motocykle
jarekc
Postów: 56
Skąd: Wrocław
Wysłana - 26 lutego 2015 o 21:35


Nie mam, a myślę,że "nie mamy" :-) iiiiii nie pisz,że to ostatnie, bo nie będzie po co jeździć na północ :-(
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 27 lutego 2015 o 4:38


jarekc napisał(a):
Nie mam, a myślę,że "nie mamy" :-) iiiiii nie pisz,że to ostatnie, bo nie będzie po co jeździć na północ :-(

No dobra,jak zwykle masz rację :-)
Brak zdjęcia
wuja
Postów: 178
Wysłana - 27 lutego 2015 o 9:46


Kolczyk nigdy nie mów że to ostatni,jak leżałem z nogą jak balon do wina i sikałem do kaczki, też myślałem że już nigdy w życiu,a tu proszę jest nadzieja na motungowanie. Czerwiec może być,jak dla Mnie.Jestem elastyczny jak guma w majtkach.Jurek oznacz drzewa do wycinki w sadzie,bo będzie szał,tyle ludzi,wódy,piwa i kiełbasy.jak my to ogarniemy.
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 27 lutego 2015 o 19:41


wuja napisał(a):
Kolczyk nigdy nie mów że to ostatni,jak leżałem z nogą jak balon do wina i sikałem do kaczki, też myślałem że już nigdy w życiu,a tu proszę jest nadzieja na motungowanie. Czerwiec może być,jak dla Mnie.Jestem elastyczny jak guma w majtkach.Jurek oznacz drzewa do wycinki w sadzie,bo będzie szał,tyle ludzi,wódy,piwa i kiełbasy.jak my to ogarniemy.

hi,hi damy radę-przecież wiesz :-)

Zmieniono: 27 lut 2015, 19:42
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 8 marca 2015 o 18:14


Wuja drogą kupna nabył sprzęt-trzeba zaczać mysleć ooooooooooo terminie.Jakieś propozycje?
Brak zdjęcia
dudi
Postów: 98
Skąd: Polichno
Wysłana - 10 marca 2015 o 21:31


kolczyk napisał(a):
Wuja drogą kupna nabył sprzęt-trzeba zaczać mysleć ooooooooooo terminie.Jakieś propozycje?

może by tak sami ,,poszkodowani''się wypowiedzieli.
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 11 marca 2015 o 6:08


Termin (nie nie "porodu":)urodzin- czerwiec to się raczej nie zmieni.Wiecie dlaczego?Podpowiem bo ma R w srodku..........

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

gra v polshe
Tory wyścigowe w Polsce
XI OGÓLNOPOLSKI ZLOT MOTOCYKLOWY - ŁASIN 2019

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu