Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Motocykle są jak mineta - chwila nieuwagi i lądujesz w rowie"

Forum » Motocykle » Honda cbf 500

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
Skizuka
Postów: 3
Skąd: Warszawa
Wysłana - 28 lutego 2017 o 10:29


Cześć ;) poszukuje dla siebie pierwszego moto. Uznałam, ze honda cbf 500 bedzie chyba jedna z lepszych opcji. Nie znam sie bardzo dobrze na motocyklach ale po przeczytaniu wielu opinii itd chyba to bedzie rozsadne... tez tak sądzicie ? pomocy ! :) moze wiecie czy ktos cos ma na sprzedaz ? przegladam allegro olx itd ale wlasnie... cena :) ceny sa tak rozne :) czasem starsza honda jest o wiele drozsza niz mlodsza . Wiem, ze to moze wynikac z tego ze cos tam sie przydarzylo itd .. jest tu ktos zeby mi pomogl ? :) POzdrawiam
Motocykle
Grzesiek
Postów: 7
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Wysłana - 1 marca 2017 o 20:49


Do obejżenia motocykla wez se sobą kogoś kto ma o tym troche pojęcia .Super okazje to przeważnie miny z opuznionym zapłonem.Będziesz jeżdzić na motocyklu a nie na roczniku więc czasem warto wziąć starszy w dobrym stanie.Jeśli ktoś ma doinwestowany i dopieszczony motocykl to nie odda go w cenie złomu,jakiego jest mnustwo w ogłoszeniach.Ostatnio sam zmieniałem moto to się naoglądałem tych ,,igiełek"pożal się boże .Teksty typu to nie przeszkadza w jeżdzie już powinny zapalić ci kontrolkę.Moto o którym mowa to fajny sprzęcik ,ale lepiej dobże sprawdzić bo póżniej zamiast jeżdzić będziesz musiała sporo kaski dołożyć.powodzenia w szukaniu mam nadzeję że znjdziesz to czego szukasz ;)
Brak zdjęcia
SIBOL
Postów: 2
Skąd: Rybnik
Wysłana - 29 marca 2017 o 13:44


Pierwszy motorek jaki miałem ponad 40 lat temu to właśnie 125cm WSK ale teraz inne czasy. Jakieś 15 lat temu kupiłem sobie Wirago 750cm motorek bajka tym bardziej że nie jestem wysoki w zasadzie sam się prowadził jednak szybko doszedłem do wniosku że za mały ale miałem już doświadczenie. Dobrym pomysłem jest kupienie na początek 500 cm bo człowiek może się przyzwyczajać ale problem jest potem ze sprzedażą bo zawsze na tym stracisz. Myślę że jednak bezpieczeństwo jest ważniejsze od utraty trochę kasy a poza tym motocykliści dzielą się na tych co leżeli i na tych co będą leżeli ważne żeby nie zrobić sobie krzywdy a kolega dobrze podpowiada aby wziąć kogoś kto trochę już pojeździł a najlepiej właśnie na takim modelu jak chcesz kupić będzie wiedział na co zwrócić uwagę
Powodzenia w nabyciu motorka i wiele radości z śmigania
Brak zdjęcia
zenlo
Postów: 16
Wysłana - 21 sierpnia 2017 o 9:19


Też jeździłem na WSK. Ostatnio czytałem, że w PL wyprodukowanych zostało ponad 2 mln tych motocykli.
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Bałkany motocyklem
Jak się przygotować do dłuższej podrózy motocyklowej
Łańcuchy i zębatki

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu