Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Motocykle można kochać i rozumieć.. kobiety tylko kochać"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Witam Was od nowa ;)

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
riggs
Wysłana - 5 lutego 2017 o 17:22

Hej tu Riggs , tak ten sam co dawniej ale minęło parę lat ;) Z ciekawości po trochu z tęsknoty zajrzałem co tu u Was słychać , kto pozostał a kto zniknął ;)
Motocykle
Kosek
Wysłana - 5 lutego 2017 o 18:23

Witaj Riggs, z ciekawostek, to wielu zagląda, ale prawie nikt się nie udziela :(
A co słychać? Ja czekam na kwiecień, bo wtedy mogę wyruszyć pośmigać, a teraz wstrętna zima, której mam już baaaaardzo powyżej uszu!!!
A swoją drogą otworzyłeś fajny wątek :) ....... może jeszcze ktoś zawita ponownie :)
Motocykle
dudi
Wysłana - 6 lutego 2017 o 16:22

Witaj Riggs, gdzie się bracie zaszyłeś na te kilka lat?
Witaj Kosek, ja tęż czekam wiosny i paczki z obudową lusterka, którą zgubiłem w październiku.
Motocykle
Kosek
Wysłana - 6 lutego 2017 o 17:19

To widzę Dudi, że przygotowujesz się powolutku do sezonu. Jak coś, to daj znać, że będziesz w moich okolicach. Temat jest cały czas aktualny, co prawda zmieniłem lokalizację, ale to tylko parę kilometrów od poprzedniej, więc nie powinno mieć znaczenia. Za to przestrzeni mam teraz trochę więcej :)
Motocykle
dudi
Wysłana - 7 lutego 2017 o 17:10

Zważając na swoją kondycje finansową przygotowania muszę zaczynać już w lutym :)
Garaż niestety nie jest ogrzewany więc wszystkie prace muszą czekać na ocieplenie.

Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2017

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Fabryczny GPS - jest sens?
hej...pozdrawiam ,,nowa"
Giełda wrocław 28.02.16

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2017
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu