Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zadbany motocykl to bezpieczny motocykl"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Praca-czym się zajmujecie?

Motocykle
siwy
Postów: 110
Skąd: Lubin
Wysłana - 21 października 2015 o 20:07


coś innego niż na Twoim terenie u nas miedz
Brak zdjęcia
dudi
Postów: 98
Skąd: Polichno
Wysłana - 21 października 2015 o 21:20


No niby tak, ale dziura w ziemi podobna a i MW też się używa
Motocykle
siwy
Postów: 110
Skąd: Lubin
Wysłana - 22 października 2015 o 20:40


wszystkie dziury podobne...
Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 26 października 2015 o 20:32


No to i ja cos napisze oczywiscie z bledami :) Sorki za nie !!! Pojechalem do niemcowni przerabiac maszyny budowlane ze staryc na nowoczesne , i z tad moje braki na forum , niestety ta fucha mi sie nie spodobala , a raczej wlasciciel tych maszyn i szybko odnalazlem sie w tokarstwie i frezerstwie profi na maszynach CNC i na starych tez , :) i to robie obecnie , oczywiscie Auta zabytkowe i motocykle dalej , ale w planach mam przejsc tylko w motocykle , a pochwaale sie odrazu co dzien do pracy moja dupcie wozi Kawasaki Bezwzgledu na pogode :) sezon zimowy na moto uznaje za zaczety bo tu juz snieg mnie przywital lecz nie zaskoczyl :):) Pozdro LWG
Motocykle
Kosek
Postów: 225
Skąd: Kelheim
Wysłana - 31 października 2015 o 19:57


Cichy / Krzychu napisał(a):
No to i ja cos napisze oczywiscie z bledami :) Sorki za nie !!! Pojechalem do niemcowni przerabiac maszyny budowlane ze staryc na nowoczesne , i z tad moje braki na forum , niestety ta fucha mi sie nie spodobala , a raczej wlasciciel tych maszyn i szybko odnalazlem sie w tokarstwie i frezerstwie profi na maszynach CNC i na starych tez , :) i to robie obecnie , oczywiscie Auta zabytkowe i motocykle dalej , ale w planach mam przejsc tylko w motocykle , a pochwaale sie odrazu co dzien do pracy moja dupcie wozi Kawasaki Bezwzgledu na pogode :) sezon zimowy na moto uznaje za zaczety bo tu juz snieg mnie przywital lecz nie zaskoczyl :):) Pozdro LWG

Moje gratulacje, z tytulu odnalezienia sie w CNC zwlaszcza.
Moj sezon sie wlasnie dzisiaj zakonczyl i teraz az do kwietnia czas na zabiegi pielegnacyjne ;)
A tak z innej beczki, na jakich sterownikach walczysz na tych CNC?
I czy programujesz, czy obslugujesz, a jesli programujesz to czy w NC czy uzywasz jakiegos CAM/CAD ?
Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 1 listopada 2015 o 12:35


No to sie rozpisze , ale sorki za ortografie mam , czcionke niepelnom w tablecie i do tego mojua dyslekcja :( . A wiec problemem najwiekszym dla mnie to typowo techniczny jezyk niemiecki i pojecia techniczne na maszynach jakie trezba bylo ogarnonc , wspulpracuje z firmom Ross Feinmechanik , troche reklamy :) http://ross-feinmechanik.de/kontakt.php , rysunek techniczny znalem wczesniej z mojego zawodu ,ale ogarniecie frezarek cnc nadal z niekturymi sprawami walcze ale juz daje se rade samodzielnie , Piszemy programy w Feature Cam , ale to robi jeden koles w biurze , Na chali mamy maszyny Wagner WMC 1100 ,czy naprzyklad 810 D . osttnim nabydkiem na kturym ja robie jest Hedelius C50 magnum Sinumerik 840 D sl . , wszystkie maszyny sa z oprogramowaniem simens sinumerik . Kawal tematu do ogarniecia ale jezeli ktos che to niema zeczy niemozliwych :) zwykle tokarki czy frezarki tez mamy wiec i na tym tez pracuje ,
Widze ze jestes dosc poinformowany Kostek na ten temat , zajmowales sie tym ? ja zawsze bylem przeciwnikiem kompuw i co mi przyszlo uczyc sie na stare lata obslugi komputerowej maszyn , echchchch takie zycie . Ja sezonu nie moge zakonczyc bo do roboty mam chyba z 8 km i jedyny srodek transportu to moja kawa :) ale staram sie dbac na biezaco o nim , w tym sezonie zasndowalem jej nowe buciki przed zima by sie jej dobrze poruszalo :)
PS . kostek w jakiej okolicy niemiec jestes ?
Pozsdrawiam Cichy !!!
Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 1 listopada 2015 o 12:40


Ok juz znalazlem Mainburg jest kawal drogi odemnie ja jestem w Lautern 64686 - lauterntal szkoda :( Pozdrawiam
Brak zdjęcia
iszo
Postów: 3
Wysłana - 31 stycznia 2016 o 23:14


Pracuję w korporacji. Nie jestem tym zachwycony, ale zarobki są ok.
Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 3 lutego 2016 o 21:46


Iszo Cos wiecej plisssssss.
Brak zdjęcia
ziper
Postów: 5
Wysłana - 5 września 2016 o 13:53


pracuję w branzy IT
Brak zdjęcia
vitch
Postów: 3
Wysłana - 3 października 2016 o 10:30


jestem grafikiem z zamiłowania i prowadzę własną działalność
Brak zdjęcia
Cecylia
Postów: 3
Wysłana - 7 października 2016 o 13:02


Ja zawodowo odchudzam ludzi ;) Jestem dietetyczką, też z własną działalnością, ale dodatkowo współpracuję z nimi: http://www.paleocatering24.pl/ Komponuję diety i układam indywidualne plany żywieniowe dla pacjentów.
Brak zdjęcia
astin
Postów: 3
Wysłana - 19 października 2016 o 10:37


jestem programistą
Motocykle
Tsugoza
Postów: 9
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłana - 26 października 2017 o 12:27


Od dziecka kochałem ogólnie pojętą motoryzację, jak tylko zrobiłem prawko na osobówki poszedłem jeździć busem. Po jakimś czasie zarobiłem większe pieniądze i podnosiłem kwalifikację czyli po kat. B zrobiłem C następnie C+E a na końcu A ;) finalnie pucuję fajerkę w Scanii wykonując transport wewnątrz zakładowy. Robię coś co lubię ;)
Brak zdjęcia
dudi
Postów: 98
Skąd: Polichno
Wysłana - 26 października 2017 o 22:56


Tsugoza napisał(a):
Od dziecka kochałem ogólnie pojętą motoryzację, jak tylko zrobiłem prawko na osobówki poszedłem jeździć busem. Po jakimś czasie zarobiłem większe pieniądze i podnosiłem kwalifikację czyli po kat. B zrobiłem C następnie C+E a na końcu A ;) finalnie pucuję fajerkę w Scanii wykonując transport wewnątrz zakładowy. Robię coś co lubię ;)

Jeśli robisz to co lubisz i jeszcze dostajesz za to pieniądze....To gratuluję
Motocykle
Tsugoza
Postów: 9
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłana - 31 października 2017 o 9:12


Dziękuję
Motocykle
siwy
Postów: 110
Skąd: Lubin
Wysłana - 6 listopada 2017 o 18:11


Cichy powrócił..... witamy pozdrowienia dla rodziny i wiesz kogo.
Brak zdjęcia
Lubczyk
Postów: 320
Wysłana - 12 marca 2019 o 7:54


Aktualnie prowadzę swoją niewielka rodzinną firmę. Jest to firma z branży kulinarnej ;) Ale zastanawiałem się ostatnio nad reklamą. Mój ojciec nie reklamował jej w żaden inny sposób niż reklama z polecenia, jednak sam chciałbym nieco rozwinać biznes i zastanawiam się nad założeniem sobie fan page na facebooku. Może ktoś miał z tym doświadczenie i może napisac czy takie reklamy na facebooku czy reklamowanie płatne rzeczywiśćie przyniosły duże profity? No i robicie to samodzielnie czy jednak korzystacie z usług firmy, która taką promocję zrobi?

Dodano: 24 mar 2019, 16:55
https://www.ebrodnica.pl/praca-i-biznes/10707-dlaczego-war…
Brak zdjęcia
domi88
Postów: 4
Wysłana - 22 kwietnia 2022 o 10:10


Ja właśnie otwieram swój biznes i wiecie o co się martwię? O cyberprzestępczość, że coś mi się włamie na komputer itd. Dlatego zastanawiam się czy nie wprowadzić systemy telematyczne https://sprint.pl/pl/uslugi/audyty-i-testy-bezpiec… - co sądzicie na ten temat?
Brak zdjęcia
alofo05
Postów: 5
Wysłana - 1 czerwca 2022 o 15:34


Hej! Ostatnio moi znajomi radzili mi grać na tym portalu i wtedy udało mi się zebrać 500$ w ostatnim tygodniu. Spróbuj zagrać. Niedawno też okazało się, że w tym roku ta strona stała się najbardziej popularna. https://vulkanbets.pl/automaty-online/

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Instalacja elektryczna
Osłona karnisza
Onboarding nowego pracownika w firmie

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu