Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zadbany motocykl to bezpieczny motocykl"

Forum » Turystyka » Wspólne wypady - Wrocław i okolice

« poprzednia   1 2 3  następna »

Przewiń na dół
Motocykle
fakir
Postów: 119
Skąd: Wrocław
Wysłana - 22 sierpnia 2014 o 20:39


Ktoś może ma ochotę na małą rundkę wokół komina jutro (23.08) albo pojutrze (24.08) ?
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 25 sierpnia 2014 o 19:55


a może 30.08 ?
Motocykle
fakir
Postów: 119
Skąd: Wrocław
Wysłana - 25 sierpnia 2014 o 21:34


Fajnie by było, ale nie wiem, czy damy radę akurat w sobotę. A w razie czego może być niedziela ? :-) No i jeszcze muszą się mechanicy uwinąć z jednym takim motocyklem do końca tygodnia bo na razie robi za eksponat...
Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 25 sierpnia 2014 o 22:00


Fakir masz problemy z maszyną ? potrzebujesz pomocy ? jak co to pisz na priv

Pozdrawiam
Motocykle
fakir
Postów: 119
Skąd: Wrocław
Wysłana - 25 sierpnia 2014 o 23:17


Krzychu, wielkie dzięki, były problemy z hondą, ale sytuacja już opanowana :-) Niestety trzeba zaczekać na przesyłkę zwrotną i montaż. Nadmienię tylko, że następnym razem muszę bardziej uważać co kupuję i z kim wybieram się na zakupy...
Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 25 sierpnia 2014 o 23:24


ok . Ale pamiętaj że zawsze możesz na mnie liczyć :)
Motocykle
Patryk
Postów: 56
Skąd: Świdnica
Wysłana - 26 sierpnia 2014 o 14:39


Wybiera się ktoś w ten weekend do Lubiąża ? ja planuje wyjazd w piątek :) jak pogoda dopisze to trzeba zabrać namiot :)
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 26 sierpnia 2014 o 19:10


ja bym pojechała ale nie ma z kim. W ogole to chyba doła załapię, wszystko robię sama ;( To może niedziela wypad ?
Motocykle
Patryk
Postów: 56
Skąd: Świdnica
Wysłana - 26 sierpnia 2014 o 19:24


W niedziele jest koniec imprezy :) ja jadę piątek i sobota :)
Motocykle
fakir
Postów: 119
Skąd: Wrocław
Wysłana - 26 sierpnia 2014 o 21:54


Ja bym był za wypadem mającym nieco dynamiki, czyli ruchu :-) Na imprezie jest jak dla mnie nieco zbyt statycznie, tzn. będąc na imprezie przejeżdża sie zero kilometrów :-) Zatem interesuje mnie niedzielny wypad na jeżdżąco :-)
Motocykle
fakir
Postów: 119
Skąd: Wrocław
Wysłana - 26 sierpnia 2014 o 21:55


Poza tym to za blisko - przyjadę w 40 minut i potem co ?... :-)
Motocykle
fakir
Postów: 119
Skąd: Wrocław
Wysłana - 26 sierpnia 2014 o 22:25


No więc chodzi mi po głowie coś takiego:
http://goo.gl/maps/DdeYQ

Z atrakcji: fajne krajobrazy doliny Baryczy i Stawów Milickich, zajebista droga przez las (asfaltowo-gładko-zakręciasta) z Gruszeczki w strone "15-ki", ruiny pałacu w Goszczu jak i ciekawy widok "pałacyku" na terenie fabryki tamże, arboretum leśne w Stradomii Dolnej (postój), doborowe towarzystwo :-)
Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 26 sierpnia 2014 o 23:01


o trasa w mojej okolicy :) dla mnie troszkę zadaleka - ale coś będę myślał jak co to chociaż kawałek bym się dołączył , w piątek się odezwę i dam znać co i jak z mojej strony :) Ale trasa interesująca :)
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 27 sierpnia 2014 o 19:50


Extra trasa. Ja się poszę tylko rzuccie najpozniej w piatek hasło gdzie spotkanie i w ogole jaki dzien niedziela czy sobota. Wiem ze turmen chciał sobotę. mi obojętnie
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 27 sierpnia 2014 o 20:03


zbierzmy się i zorganizujmy coś. Ludzie to ostatni dzwonek. Robi się coraz zimniej ! Da sie tak jezdzic bo wystarczy sie lepiej ubrac ale to juz nie jazda. Asfalt zimny, opony sie nie trzymają. Wiec spinac posladki i chce was widziec w sobote lub niedziele.
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 27 sierpnia 2014 o 20:06


Patryk dla mnie tez za blisko. Raptem kilkanascie kilometrów i siedzenie. A ja chce latac latac latac :D
Motocykle
fakir
Postów: 119
Skąd: Wrocław
Wysłana - 27 sierpnia 2014 o 22:09


Jak dla mnie to może być tylko niedziela, w sobotę nie dam rady. W niedzielę pewnie wyjadę tak czy owak. Jak się ktoś zdecyduje, to dajcie znać (podałem nr tel. na swojej stronie). Jak Krzychu zechce zrobić krótki przelot, to można po niego podjechać.

Co do tego ostatniego dzwonka, to stanowczo nie zgadzam sie :-) Mam zamiar tak jak poprzednio śmigać całą jesień i zimę, może z krótkimi przerwami. Zimne opony mają znaczenie dopiero przy złożeniach >30%, jak aura nie sprzyja to sie najwyżej nie zap...la ;-)
Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 27 sierpnia 2014 o 22:20


Dla mnie niedziela też znacznie lepiej pasuje :) Fakir w sobotę zadzwonię do ciebie i się zgadzamy :) LwG
Ale ja jestem jak najbardziej na tak !!!

LwG
Motocykle
fakir
Postów: 119
Skąd: Wrocław
Wysłana - 27 sierpnia 2014 o 23:01


No i jeszcze trzeba wymyślić godzinę i miejsce. Może 11:00 - 12:00 w południe ? Miejsce - najlepiej gdzieś na trasie (trasę można przybliżyć do Wąsosza).
Pogoda wg prognoz powinna być OK.
LwG
Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 28 sierpnia 2014 o 9:30


Godzina superowa jak dla mnie :) Ty potrafisz jednak wszystko super zorganizować :)
LwG

« poprzednia   1 2 3  następna »

Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Wypożyczenie samochodu Gliwice/Katowice
Sachsenring MotoGP 2016
Trasy Czechy

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu