Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu"

Forum » Turystyka » Wycieczka do Zakopanego w czerwcu

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
mitek
Postów: 19
Wysłana - 25 marca 2014 o 13:52


Witam jade do Zakopanego od 19 do 22 czerwca. Plan jest taki 19.06 wyjazd z Wroclawa zakwaterowanie i wyjscie na miasto. 20.06 wyjazd do Niedzicy Splyw Dunajcem zwiedzanie zamku w Niedzicy. 21.06 Wjazd na Giewont kolejka linowa. Z zakwaterowaniem na miejscu nie na problemu kazdy znzjdzie jakas baze .Oczywiscie czas poza tymi atrakcjami kazdy spedza jak chce jedziemy razem wracamy razem a reszta to wolnosc i swoboda. Zachecam kolezanki i kolegow motocyklistow na ten wyjazd Mozna w ten sposob sie poznac nawiazac przyjazn. Ja jestem samotnym jezdzcem nie znam wielu motocyklistow wiec wychodze z taka propozycja wyjazdu. Pozdrawiam Mitek .
Motocykle
Patryk
Postów: 56
Skąd: Świdnica
Wysłana - 25 marca 2014 o 21:55


do czerwca daleko :) ale propozycja fajna.
Brak zdjęcia
mitek
Postów: 19
Wysłana - 26 marca 2014 o 7:30


Dopisek -- Mam 38 lat mieszkam w okolice Wroclawia/ Kielczow. Jezdze susuki volusia. Jezeli bedzie ktos chetny na wspolne wojaze to piszcie a w kwietniu zorganizujemy spotkanie .
Motocykle
Patryk
Postów: 56
Skąd: Świdnica
Wysłana - 26 marca 2014 o 13:54


miło poznać, napewno można posmigać :)
Brak zdjęcia
dudi
Postów: 98
Skąd: Polichno
Wysłana - 27 marca 2014 o 16:48


Propozycja ciekawa,termin całkiem całkiem,za jakiś czas i odpowiedzi powinny się zjawić:)
Nie lubię Zakopanego ale Szczawnica lub okolica jest ok.
Brak zdjęcia
Kawa700LTD
Postów: 190
Skąd: Gdańsk
Wysłana - 8 kwietnia 2014 o 14:53


fajny plan, tylko ta kolejka linowa na Giewont - w ubiegłym roku jej nie było, szybko pobudowali :-))
A tak poważnie - skontaktujcie się z przemiłą parą motocyklistów z Z-nego Tomek i Magda, poprowadzą jak za rękę po winklach, i pomoga w noclegu (długi weekend, może byc trudno), telefon do nich podam na priva

Zmieniono: 8 kwi 2014, 14:54
Brak zdjęcia
mitek
Postów: 19
Wysłana - 18 kwietnia 2014 o 11:46


Info dla Patryka 26.04.2014 impreza w swiebodzicach rynek godz 15. Mozna ruszyc temat Zakopca.Jezeli tam bedziesz to jakos sie odnajdziemy.
Motocykle
Patryk
Postów: 56
Skąd: Świdnica
Wysłana - 19 kwietnia 2014 o 10:51


mitek napisał(a):
Info dla Patryka 26.04.2014 impreza w swiebodzicach rynek godz 15. Mozna ruszyc temat Zakopca.Jezeli tam bedziesz to jakos sie odnajdziemy.


Ja w tym terminie chcę jechać na Zlocik w Miejscowości Pokój, ponieważ w Świebodzicach jest bardzo kiepsko, spotkanie na rynku w świebodzicach poświecenie motocykli i krótka parada ulicami miasta do hotelu księżyc, który oddalony jest od Świebodzic o kilka kilometrów . Ja nie będe jechać do świebodzic
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Wypożyczenie samochodu Gliwice/Katowice
Sachsenring MotoGP 2016
Trasy Czechy

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu